reklama

Google Goggles 1.7: bez nutnosti fotit

Google Goggles 1.7: bez nutnosti fotit
2011-12-08T07:33:29+01:00
• 8. 12. 2011
8

V redakci jsme se již dříve zajímali o aplikaci Google Goggles, která prakticky z foťáku na Androidu udělá ještě chytřejší foťák. Její hlavní funkcionalita je velmi jednoduchá, přesto velmi užitečná. Doposud jste byli nuceni objekt vyfotit, následně Google zobrazil veškeré relevantní informace.

SC20111208-070046

Ve verzi 1.6 jste nemuseli Google Goggles ani zapínat, protože dokázala pracovat i s vyfocenými fotografiemi skrze obyčejnou aplikaci (nativní) pro foťák. Nyní je k dispozici aktualizace na verzi 1.7 a přináší další podstatnou novinku. Google tentokrát odboural potřebu fotit.

goggles12711

Stačí tak zapnout aplikaci a zvolit ikonu “Nepřetržitý”, to znamená, že stačí pouze mobilem zamířit na jakýkoliv objekt a ihned dohledává informace. Musíme ovšem varovat, že při tomto režimu dochází k poměrně velkému datovému přenosu, takže pozor na FUP. I samotné vyhledávání dostálo několika změnám a má nabídnout lepší výsledky. Google Goggles se stále nachází ve fázi vývoje, a tak jsme zvědaví, kam bude směřovat nadále.


Pro připomenutí: Zde jsme natáčeli Google Goggles ve verzi 1.6

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Zajimavy, umi to i prekladat text v nepretrzitym rezimu? Ja jsem kdysi zkousel pouzit goggles na hledani v tistenem japonskem textu ale kvuli neustalemu foceni to nebylo moc pouzitelny…

Windows phone a jeho bing vision to umi uz davno:-D. Jasne, jinak neumi skoro nic, ale stejně…

podle informaci ve „whats new“ to funguje jen od A2.3 vys… takze s A2.2 na mem Desire to proto nemuzu najit…. CRAP

Dallas: mě pomohlo jít do nápovědy vybrat „novinky v goggles 1.7“ pak dát „začínáme“ a nakonec zvolit nepřetržitý ;)

omg zheeeiko neřvi

Přemysl Vaculík

VIP 8. 12. 2011, 12:38

Jsem si toho vědom – přeřeknutí. Děkuji za pochopení.

Rekl autor vide opravdu GOOGLES od spolecnosti GOOGLE? Pokud se nepletu, tak ta aplikace se jmenuje Goggles ne Googles!!!

Tak jsme si to upgradoval na verzi 1.7, ale bohužel nikde v aplikaci google goggles (ani v nastavení) nevidím možnost přepnutí na „nepřetržitý“ režim (google nexus s i9023, 2.3.6). Kde to prosím najdu?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim