Symbian Belle: Microsoft Office přichází

Symbian Belle: Microsoft Office přichází 2011-11-4

Svět konečně spatřil telefony od Nokie s Windows Phone 7. Celkem dlouhé čekání od jednoho z největších spojení v mobilním světě. Jak se zdá, tak všechny cesty nevedou k Windows Phone 7. Samozřejmě jsme vás informovali o možnosti tabletu od Nokie s Windows 8, ale je tu jedna novinka, o které mnozí ani neuvažovali.

n9012

Microsoft zřejmě přijde s alternativou svého kancelářského balíku i pro Symbian Belle. Celkem k neuvěření, ale podle našich zdrojů mohou majitelé mobilů se Symbianem čekat tento balík začátkem roku 2012. Tento balík by měl přijít zároveň s aktualizací a bude zcela zdarma. Týkat by se to mohlo telefonů Nokia 700, Nokia 701 a Nokia 603. Pravděpodobně bude celý balík rozdělen na dvě aktualizace.

OfficeLogo

První aktualizace přinese Microsoft PowerPoint Broadcast, Microsoft Document Connection a Microsoft Lync 2010 Mobile. Druhá vlna bude obsahovat nativní podporu pro Word, PowerPoint a Excel. Prozatím tyto informace můžeme zařadit do spekulací a zvěstí, ale vše by mohlo značit, že se Symbian dočká větší životnosti.

Zdroj: PocketNow

KategorieČlánky
Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.