reklama

Uniklé specifikace Samsungu Wembley

Uniklé specifikace Samsungu Wembley
2011-10-04T08:43:24+01:00
• 4. 10. 2011
1

Nedávno Microsoft omylem vypustil několik málo informací o připravovaných telefonech s operačním systémem Windows Phone 7 Mango. Kromě připravovaných Nokií a dalších zařízení, jsme poznali i jména dvou nových WP7 telefonů od Samsungu. Konkrétně šlo o Samsung Yukon a Samsung Wembley. Nyní máme k dispozici první specifikace telefonu s kódovým označením Wembley.

Podle prvních neoficiálních zpráv to vypadá, že tento model nepřinese mnoho změn oproti nedávno uvedenému modelu Omnia W. Pojďme si tedy základní specifikace tohoto telefonu připomenout.

Samsung Omnia W

  • Procesor: 1.4GHz (jedno výpočetní jádro)
  • RAM: 512 MB
  • Interní paměť: 8GB
  • Displej: 3.7”, Super AMOLED
  • Fotoaparát: 5MP s přisvětlovací diodou

Takto by potom mohl vypadat model Wembley:

Samsung Wembley

  • Procesor: 1.5GHz (jedno výpočetní jádro)
  • Displej: 3.7”, Super AMOLED

Informací zatím není moc, ale pokud by se vyplnily, znamenalo by to, že by Samsung vypustil na trh dvě velice podobná zařízení. Vzhledem k tomu, že máme jen tak málo informací, je dost pravděpodobné, že zde budou další rozdíly, které by mohly telefony více odlišovat. Jednou z možností by mohl být jiný fotoaparát. Samsung by tak mohl vyrobit telefon, který by se nějakým způsobem odlišoval od konkurence.

Ostatně o fotomobilu, který by disponoval operačním systémem od Microsoftu a dostal by až 12MP fotoaparát s bleskem, se již před časem mluvilo. Tehdy se však spekulace netýkaly společnosti Samsung, ale firmy HTC.

Výsledné specifikace zná zatím jen Samsung, a tak zatím můžeme pouze spekulovat.

Zdroj: ubergizmo


Jak byste telefon od Samsungu s WP7 odlišili vy?

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

ozzfranta

4. 10. 2011, 10:02

nebylo to spis 16 Mpx

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim