reklama

Microsoft poslal Mango k 50% telefonů

Microsoft poslal Mango k 50% telefonů
2011-10-04T09:16:31+01:00
• 4. 10. 2011
7

Je to už týden, co Microsoft začal distribuovat aktualizaci Mango pro Windows Phone 7 telefony. Zatím se však aktualizace nedostala zdaleka ke všem majitelům těchto telefonů. Přístroje, které jsou právě na řadě ve frontě na Mango, jsou vybírány náhodně. Dnes na svém blogu uvedl zprávu, že vypustil Mango k 50% zařízení.

11-Windows-Phone-7-Mango

Microsoft úspěšně vypouští Mango už týden, a tak se rozhodl celý proces trochu popohnat a odeslal aktualizaci k celé polovině telefonů.

Společnost také odpověděla na otázku, proč trvá plošná aktualizace tak dlouho a proč už není vypuštěna pro 100% uživatelů. Microsoft se prý chce přesvědčit, že všude (včetně menších trhů) vše probíhá hladce a kontroluje všechny zpětně odesílané informace o úspěšnosti updatu.

wp7-update-available-240x400

Dobrou zprávou je, že Microsoft urychluje aktualizaci. Špatnou zprávou, že pořád nevíme, kdy se aktualizace dočkají všichni uživatelé.

Zdroj: microsoft, pocketnow

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Oldrich Slezak

5. 10. 2011, 12:24

Mě spíše štve ta jejich „přehledná tabulka aktualizací“ :-( Pokud všude napíšu informaci „Delivering update“ tak je to podle mě na nic :-( …stejně se nedozvím kdy ji budu moci stáhnout :-(

Taky by mě zajímalo zda se to dělá tak, že se každý den vypustí „pár“ aktualizací až se dosáhne 50% a nebo zda se jen ten jeden den vypustí třeba právě těch 50 000 a další zase za týden.

50% to zní moc krásně, přesnější by bylo napsat absolutní číslo tj. na cca 50 tis mobilů na celém světě ?? (možná jsem malinko ubral?) :oD

Oldrich Slezak

5. 10. 2011, 10:46

@MartinChrous Tak teď už o jednom víš :-) Všechny pokusy (a že jich bylo :-D)skončily na bodu „zjišťování volného místa na disku“ A jelikož jsem potom slyšel o lidech kterým tato „vynucená aktualizace“ dělala problémy (zřejmě špatné ovladače na konkrétní typ telefonu) tak jsem se na to potom vykašlal. Ono totiž součástí této aktualizace jsou i nové ovladače od výrobce telefonu. Raději tedy vyčkávám se svojí Omnii 7 až na mě přijde řada :-)

Já vím o několika případech, kdy žádný postup nefungoval a telefon zatím aktualizat nelze. Systém setrvává na verzi 7.0.7392…

MartinChroust

4. 10. 2011, 21:15

Ono, když se to tak vezme, tak je Mango oficiálně uvolněno pro každého, jen někdo k tomu má přístup přímo, druhý musí na chvíli přerušit připojení k internetu… Zatím nevím o nikom, komu by force update nešel. Ano někdy to trvá déle, ale jde to.

Myslím, že tento článek pojednává o oficiálních počtu uživatelů, kterým Mango již bylo uvolněno. Kolik lidí si udělalo forceupdate je věc druhá. Nehlededě na to, že forceupdate někomu nefunguje…

MartinChroust

4. 10. 2011, 14:52

Netřeba čekat, dávno se ví o fíglu, díky kterému jde oficiálně přes Zune dostat Mango update, i když se aplikace tváří, že je v připojeném WP aktuální firmware.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim