reklama

Trojbarevná Nokia 800 a Ballmer o Ice Cream Sandwich

Trojbarevná Nokia 800 a Ballmer o Ice Cream Sandwich
2011-10-19T21:09:59+01:00
• 19. 10. 2011

Minulý týden jsme Vás informovali o další chystané Nokii s Windows Phone 7. Jednalo se o model Nokia 800 (Searay), jehož fotografie na reklamních bannerech unikly na internet. Dnes přibyly další obrázky. Mimo toho se také šéf Microsoftu, Steve Ballmer, vyjádřil k představení nových WP7 modelů na akci Nokia World.

searaypr1

Nokia 800 by měla být jeden z modelů, které budou představeny příští týden na konferenci Nokia World. Fotografie zveřejnil server pocketnow.com a zároveň informoval o tom, že telefon bude dostupný ve třech barevných variantách. “Osmistovku” si budete moci pořídit v černé, modré nebo růžové barvě. Jak už bylo řečeno dříve, telefon koncepčně vychází z telefonu Nokia N9, jenž je vybaven operačním systémem MeeGo.

searaypr2

Takto se Nokia 800 představila na dříve uniklých fotografiích:

nokia-sea-ray-mockup-rendernokia-800-ad-2nokia-800-ad-1

Steve Ballmer se opřel do konkurence

Šéf společnosti Microsoft dnes na konferenci Web 2.0 mluvil nejen o operačním systému od Microsoftu, ale okomentoval i novou verzi operačního systému Android. Jedna z nových funkcí totiž podle Ballmera připomíná charakteristickou část mobilního OS od Microsoftu – People Hub.

“You don’t need to be a computer scientist to use a Windows Phone, but I think you do to use Android.“

“Nepotřebujete být počítačový odborník na to, abyste mohl používat Windows Phone, ale myslím, že jím musíte být, když chcete používat Android.”

Zároveň Steve Ballmer potvrdil, že Nokia příští týden na Nokia Worldu představí svoje první smartphony s WP. Máme se tedy na co těšit.

Zdroje: pocketnow, phonearena

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim