reklama

Spekulace

[Spekulace] První WP7 od Lenova?
2011-10-30T12:57:31+01:00
• 30. 10. 2011

Kromě již zavedených výrobců, kteří produkují telefony vybavené operačním systémem Windows Phone, se chystá na trh několik nováčků. Podle dostupných informací by mezi nimi mělo být i Lenovo. Dnes se objevily první neoficiální obrázky připravovaného zařízení tohoto výrobce. Bohužel nemůžeme potvrdit, jestli se nejedná o podvrh, ale i tak se můžeme podívat, co by tento model nabídl.

LenovoS2-2

Zatím nemáme mnoho informací, které by nám tento model blíže specifikovaly. Podle předběžných údajů by měl být tento smartphone označován jako Lenovo S2. Lenovo údajně pracuje na dvou modelech, které by byly mobilními Windows vybaveny. Telefon S2 by mohl být tím slabším z této dvojice.

Možné specifikace, o kterých se spekuluje:

  • Procesor vybavený jedním výpočetním jádrem a taktem 1GHz
  • Paměť pro uživatelská data o velikosti 4 GB
  • Přední kamera pro video hovory
  • Operační systém: Windows Phone 7.5 Mango

Z fotografií, které máme k dispozici však, můžeme vyčíst, že bude telefon vybaven operačním systémem WP7 ve verzi Mango. Odpovídá tomu multitasking zobrazený na obrazovce telefonu.

LenovoS2-1

Kromě multitaskingu můžeme na obrázku vidět i zmíněnou přední kameru určenou pro video hovory.

LenovoS2-2LenovoS2-3

Fotografie, na které je vidět aplikace fotoaparátu však vzbuzuje spekulace. Nejedná se totiž o standartní aplikaci, kterou obsahuje WP7. Tato skutečnost ale může být dána tím, že se zřejmě jedná o jeden z prvních prototypů a operační systém v něm zatím není kompletní.

Jak už bylo řečeno, nemůžeme vědět, jestli se jedná o reálné fotografie nebo o podvrh. Špatnou zprávou je, že i přes to, že by byl telefon pravý, je možné, že se na náš trh nedostane. Podle některých informací totiž budou modely Lenova zprvu určené pouze pro čínský trh.

s2

Zdroje: wpcentral, pocketnow

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim