reklama

OVI: Počátek konce

OVI: Počátek konce
2011-09-17T23:53:05+01:00
• 17. 9. 2011
1

V květnu letošního roku Nokia oznámila, že značka Ovi, která sdružovala její služby, bude zrušena a například OVI Maps budou pokračovat jako Nokia Maps. Stejný osud čeká také Ovi Store a další značky a služby. Jak to tak vypadá, postupná transformace začala.

ovi-by-nokia2

První viditelnou změnou je přeměna webu Ovi Store. Název webu se změnil na Nokia Store (v Česku Nokia Obchod) a z loga Ovi se stalo logo Nokia. I přes to, že URL adresa zatím zůstává stejná, můžeme očekávat, že do budoucna bude stránka přesměrována.

ovi

Kompletní konec značky Ovi je předpovídán až na konec roku 2012. Do té doby ještě zbývá přejmenovat všechny ostatní služby a aplikace. Tento krok můžeme očekávat v nějaké z příštích větších aktualizací. I tak se ovšem v podstatě jedná jen kosmetickou změnu, která nikterak neovlivní funkčnost nebo budoucnost služeb Nokia/Ovi.

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Martin Fabiánek

VIP 18. 9. 2011, 11:23

Tak přece nemůže mít Microsoft OKNA a kamarádka Nokie DVEŘE….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim