reklama

Uniklé foto: Nástupce HTC Incredible pro USA

Uniklé foto: Nástupce HTC Incredible pro USA
2011-08-27T01:57:37+02:00
• 27. 8. 2011

Objevily se uniklé fotografie dalšího z připravovaných modelů HTC. V tomto případě se však jedná o telefon určený pro americký trh a tak si na něj budeme muset nechat zajít chuť, alespoň prozatím.

Na českém trhu se již nějakou dobu prodává smartphone HTC Incredible S, který je nástupcem modelu Incredible, který byl dostupný pouze v USA. Nyní to vypadá, že zatímco my zde máme Incredible S pár měsíců, pro USA se už chystá jeho nástupce. Telefon, s kódovým označením Vigor se nyní objevil na nových fotografiích. Svými tvary a celkovým vzhledem Incredible velmi připomíná a tak zřejmě není pochyb o tom, že se stane buď výkonnější variantou nebo nástupcem tohoto modelu. I když zatím neznáme specifikace telefonu, spekuluje se o tom, že by mohl dostat do vínku dvou jádrový procesor Cortex A8 taktovaný na 1,5 GHz, kterému by sekundovala RAM paměť o velikosti 1GB. Spekuluje se také o podpoře LTE, o přítomnosti displeje o uhlopříčce 4,3 palce a 16 GB vnitřní paměti. Samozřejmostí pak bude operační systém Android a HTC Sense, minimálně ve verzi 3.0.

Z obrázků můžeme vyčíst, že zadní fotoaparát budou doprovázet dvě LED diody a nebude chybět ani přední kamera určená pro video hovory.

htc-vigor4htc-vigor2

Na první pohled je vidět, že telefon díky inovovanému zadnímu krytu vypadá elegantněji a prezentuje se kultivovanějším dojmem i při zachování originality. Bohužel si však budeme muset na tento telefon alespoň prozatím nechat zajít chuť, protože zřejmě bude určen pouze pro amerického operátora Verizon. Vzhledem k tomu, že se poslední dobou na našem evropském trhu objevují telefony určené původně pro USA, je možné, že se v nějaké (třeba i trochu jiné) podobě objeví i tento kousek u nás.

Zdroje: androidcentral, Droid Life

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim