reklama

Android Gamer: Top 3 díly

Android Gamer: Top 3 díly
2011-08-28T00:25:01+01:00
• 28. 8. 2011

Léto končí a my se již připravujeme na nové díly populárního pořadu Android Gamer, který se v 11 dílech věnoval hrám pro mobilní platformu Android. Ačkoliv jste se mohli setkat na internetu s různými seriály o hrách, tak Android Gamer je prvním video magazínem v České republice. Za tu dobu si získal na oblibě a vždy se vám snažil přinést recenze a ukázky her pro vaše smartphony.

AG

Další díl uvedeme v nejbližší době, ale pro dnešek jsme si pro vás připravili žebříček Top 3 dílů s největší sledovaností. Podobný žebříček jste mohli vidět i u pořadu Android Apps. Aby vám žádný nový díl neunikl, tak se si dejte do odběrů náš youtube kanál Dotekománie TV.

1. místo

Na první místě se umístil první díl Android Gameru, ačkoliv získal hodně přísnou kritiku a navíc v hodnocení dílu převládl názor, že se jim nelíbí, tak jsme se nevzdali a tvořili jsme dál.

Počet zhlédnutí k 28.8.2011 – 7359

Článek: Android Gamer I: pilotní díl

2. místo

Na druhém místě se umístil 7 díl, který se věnoval freeware hrám. Na rozdíl od prvního dílu, tak zde převládl kladný názor a neobjevil se ani jeden záporný hlas.

Počet zhlédnutí k 28.8.2011 – 6325

Článek: Android Gamer 7 – freeware speciál

3. místo

Na třetím místě se umístil desátý díl s podtitulem Zažeň nudu.

Počet zhlédnutí k 28.8.2011 – 6171

Článek: Android Gamer 10: Zažeň nudu !


Děkujeme všem za přízeň a další nové díly budou následovat. Nezapomeňte nás sledovat na Twitteru, Facebooku nebo Youtube.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim