reklama

HTC Bliss: Ženská elegance odhalena

HTC Bliss: Ženská elegance odhalena
2011-08-25T11:12:37+02:00
• 25. 8. 2011
1

Konečně se objevily kvalitní fotografie zachycující připravovaný mobilní telefon od taiwanského výrobce HTC. HTC Bliss (v českém překladu Blaho) by měl být elegantní smartphone určený především pro ženy.

image image image

Přestože fotografie nezachycují telefon zapnutý, měl by dostat operační systém Android 2.3 Gingebread doplněný o nejnovější verzi HTC Sense 3.5. Poháněn by měl být procesorem  Qualcomm MSM7x30. Taktovací frekvence tohoto procesoru se tedy může pohybovat od 800MHz do 1GHz. Grafiku telefonu pak bude zajišťovat Adreno 205. Nebude chybět ani přední kamera pro videohovory a 3,5 mm jack pro sluchátka.

Na další informace si musíme ještě několik dní počkat. Líbil by se vám milé dámy tento telefon ? Nebo nám mužům u našich žen?

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Wendy22Candy

25. 8. 2011, 12:57

Pokud je skutečně pro ženy, tak by mu určitě neměl chybět odporový displej, který teď skutečně moc mobilů nemá. Spousta z nás má gelové nehty, takže když se snažím napsat třeba na přítelově xperii x10 (kapacitní) smsku, vypadá to opravdu směšně…
Jinak celkový vzhled vypadá zatím zajímavě a pokud bude vyhovovat i ten displej, přemýšlela bych i o jeho koupi. =)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim