reklama

HTC otáčí: Desire dostane Gingerbread

HTC otáčí: Desire dostane Gingerbread
2012-09-30T14:23:06+01:00
• 15. 6. 2011
1

image

Byla to hra nebo nespokojení fanoušci ukázali svoji sílu? Nicméně HTC opět mění své prohlášení o HTC Desire a jeho updatu na Gingerbread.

V únoru tohoto roku byla vydána oficiální zpráva HTC, že se updatu na novější verzi Androidu 2.3 dočká celá rodina Desire. Včera prostřednictvím facebookových stránek HTC UK a Twitteru byl však tento update změněn a HTC Desire byl z telefonů, které dostanou Android Gingebread vyřazen. To vyvolalo masivní vlny nevole a naštvaní fanoušci dávali svou nespokojenost vědět všude kde se dalo.

Více informací o včerejší zprávě naleznete zde.

I to je možná důvod proč se nakonec HTC rozhodlo svůj nepříznivý verdikt opět změnit. HTC Desire nakonec Gingerbread dostane. To potvrzuje i nejnovější zpráva HTC UK:

,, Contrary to what we said earlier, we are going to bring Gingerbread to HTC Desire ,,

Rušíme co jsme nedávno řekli, aktualizaci pro HTC Desire na Gingerbread přineseme.

 

Že by HTC nakonec dokázalo najít dostatek paměti pro fungování Sense a Androidu? Nebo se nepočítá s nástavbou Sense? A nebylo to celé pouze hra ? Na některé otázky dostaneme odpovědi snad již brzy.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Josef Průša

16. 6. 2011, 9:47

Hra? No, chtěli zákazníky „obehrát“ o nějaké ty penízky za nový model, co jiného….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim