reklama

HTC EVO 3D míří do Evropy !

HTC EVO 3D míří do Evropy !
2012-09-30T14:23:04+01:00
• 27. 6. 2011
1

image

Prostřednictvím facebookových stránek HTC UK byl oficiálně potvrzen příchod nové vlajkové lodi pro Evropu. HTC EVO 3D se na našem kontinentu objeví již v příštím měsíci.

Telefon, který si rozumí se třetím rozměrem, byl původně určen pro amerického operátora Sprint. Hodně se spekulovalo o tom, zda se tento kousek podívá i do Evropy. Díky své vybavenosti, která v sobě ukrývá dvoujádrový procesor Qualcomm, grafický procesor Adreno 220, dvojítý 5MPx fotoaparát schopný natáčet i prostorová videa a samozřejmě stereoskopický 3D dotykový displej, jednoznačně kandiduje na novou vlajkovou loď výrobce.

Facebook HTC UK:

We’re happy to announce that our first 3D superphone, the HTC EVO 3D, is coming to Europe. It will be hitting UK shelves from July!

Rádi vám oznamujeme, že náš první 3D supertelefon HTC EVO 3D přichází do Evropy. Od července jej naleznete v našich poličkách.

Zatím ale nevíme kdy se telefon oficiálně objeví i na našem trhu, ale jak známe HTC, tak to bude otázka pár týdnů.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim