reklama

Apple vs Samsung: protiútok Samsungu

Apple vs Samsung: protiútok Samsungu
2012-09-30T14:23:03+01:00
• 30. 6. 2011

A máme tu další informace z nekonečné války nebo seriálu, vyberte si sami. Jen pro přehlednost, Apple zažaloval Samsung pro porušení patentů a zahrnul do ní 25 mobilů Samsungu, následně Apple začal vyhrožovat odstoupením od objednávky čipů a k tomu byl Samsung zažalován v Koreji.

Tentokrát je zde další pokus Samsungu zaútočit na Apple. Žaloba na porušení 5 patentů týkajících se telekomunikačních norem v iPhonu byla podána Samsungem v Delaware (USA), součástí je i porušení patentů uživatelského prostředí (jedná o několik inovací). Samsung žádá komisi pro mezinárodní obchod k zákazu dovozu iPhonu do USA, následně by měl být zahrnut i iPad.

apple_vs_samsung

Nějakou dobu potrvá, než vše bude analyzováno a tak na výsledek si budeme muset počkat. Zde už nejde jen o pár patentů a nějaké příměří je již v nedohlednu, toto je už otevřená válka. Nebo se jedná pouze o taktiku obou stran, které se snaží vylepšit své postavení pro případné vyjednávání, například mimosoudní dohodou? Dohodnou se nebo zde bude jeden vítěz?

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim