reklama

W700: čínský androidní elegán může překvapit

W700: čínský androidní elegán může překvapit
2012-09-30T14:23:24+01:00
• 4. 4. 2011
1

Ačkoliv se spousta telefonů vyrábí v Asii, tak málokdy například Čína vyprodukuje něco originálního. Tentokrát se snad blýská na lepší časy a K-Touch W700 působí celkem originálně. Samozřejmě, že můžete na něm nalézt inspiraci z konkurence, ale být originální u dotykových telefonů je dnes velmi obtížné. Na druhou stranu W700 působí jako elegán a to není vše, překvapí i specifikacemi.

25_K-Touch-W700

Vzhled je jedna věc, ale u tohoto modelu jsou zajímavé i samotné specifikace, za které by se nemusel stydět žádný smartphone. Zřejmě to nejdůležitější na něm je platforma nVidia Tegra 2, která je podporována 512MB RAM. V telefonu najdeme 8GB interní paměti s podporou mikro SD karet. Bohužel Android je verzi 2.2, ale snad se dočká i vyšší verze, hlavně kvůli Tegře.

K-Touch-W700-Tegra-2-Android-Phone-from-China-gaming

Displej disponuje úhlopříčkou 3.8 palce s rozlišením 480×800 pixelů. V telefonu dále najdete:

  • předinstalované aplikace Sina Weibo, QQ, Kaixin,, Youku
  • Bluetooth, WiFi
  • digitální kompas, akcelerometr
  • kamera s 5-megapixely  s možností natáčet videa v 720p
  • 0.3 megapixelová přední kamera
  • GPS (A-GPS)
  • FM tuner

Prozatím je cena stanovena na 535 amerických dolarů (cca 9 191 Kč) a bude dostupný u čínských operátorů. Zřejmě by tento model se stávající verzí Androidu neměl moc velký úspěch v Evropě nebo ve světě. Na druhou stranu W700 můžeme považovat jako pokus najít vlastní design v Číně a vymanit se od nudných kopií.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Proč ne? Za ty peníze slušnej kousek, uuvidí se ale, jak moc se projeví „made in China“ a nemít logo HTC na krytu .. :) (vím, HTC jsou z Tchaivanu … )

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim