reklama

Android Gamer III: na plný plyn!

Android Gamer III: na plný plyn!
2011-04-07T20:00:20+02:00
• 7. 4. 2011
5

premkuv osud

Vítejte u dalšího dílu pořadu Android Gamer. Dnešní díl bude zaměřený především na závodní hry. Dnes naposled to bude jakási zkoušková omáčka před ostrým startem.

V dnešním dílu se můžete těšit na závodní hry NFS Shift a Asphalt 6. Pokusíme se zachránit život jednomu zbloudilému astronautovi a proletíme se 3D tunelem, který bude  plný překážek. Opět testováno na hračičkách Samsung Galaxy S a Galaxy Tab. Doufáme, že se Vám bude dnešní díl líbit a můžete se těšit na příští, který přinese spoustu novinek.

image

Adrenalinová jízda tunelem využívající akcelerometru Speedx.

image

Závodění v nejrychlejších autech na androidí platformě přináší NFS Shift.

image

Chytlavá skákačka z vesmíru v níž se vžijete do role astronauta Steller Escape.

image

Závodní hra pro příznivce rychlích kol Asphalt 6 Adrenaline HD.

Příští díl

Dnešní díl byl dělán opravdu narychlo, jelikož se připravujeme na ostrý start. Takže za 14 dní v novém kabátu.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Tak v tom případě by určitě nebylo od věci zmínit se, že na možnou nekompatibilitu s některými stroji poukazují právě sami uživatelé v marketu, protože mě to přišlo spíš jako že se to nepodařilo zprovoznit přímo vám a na tomto základě jste to dali do záporů. Neberte to prosím jako nějakou přehnanou kritiku, spíš jako postřeh, jak to vidí nezávislý divák, ale je to jen drobnost, určitě pokračujte, člověk tak přijde k dobrým hrám, které by třeba normálně nenašel. A na tom Tabu je to opravdu si myslím úplně nejlepší ukázka.

Přemysl Vaculík

VIP 8. 4. 2011, 15:50

Bohužel u kompatibility musíte vycházet z informací, které poskytuje dodavatel a nebo tvůrce dané hry, my jsme vycházeli z reakcí lidí, kteří si ji již vyzkoušeli a zanechali v Android Marketu komentář, že jim to nešlo, bohužel neposkytují kompletní informace a my můžeme jen varovat.

Není možné otestovat hru na velkém množství mobilních telefonů z naší strany, jednak máme pouze 3 smartphony a navíc jsou tyto hry placené. Nemáme tak velký rozpočet na nevýdělečný pořad. Samozřejmě se nadále budeme snažit.

A, taky jsem chtěl říct k té kompatibilitě, ale už mě předběhli. Když už to tam napíšete, jmenujte konkrétně že na tom a tom telefonu vám to nešlo, protože pak si pod tím opravdu člověk houbeles představí…

Jinak se mi to líbilo, na tom Tabu to je uplně super, jen u toho Galaxy Ska pozor na ty odlesky, když se to trochu odkloní od kamery, je to hůř viditelné.
Díky tomuhle dílu jsem si hned nainstaloval tu 3D tunelárnu a s těma red-cyan je to fakt na epileptickej záchvat, ale pro ty, co to chvíli vydrží, je to poměrně zvláštní zážitek. A určitě se chystám i na tu potřehovku, ta se mi líbí.
A do některého z dalších dílů vám určitě navrhuji Crusade of destiny, takové pravé 3D RPG docela vypadá promakaně, až mě to překvapilo http://www.youtube.com/watch?v=-kLcdtljPJg
Jo a speciálně tleskám za nápaditou úvodní znělku, nice :)

Přemysl Vaculík

VIP 8. 4. 2011, 11:30

“kompatibilita” – nemusí běžet na všech smartphonech, občas se stane, že ji nespustíte na nějakém novějším telefonu atd.
Asphalt – zmiňujeme různé druhy ovládání

Ke zbytku: musíte být trpělivý, chceme se zlepšovat, nemáme absolutně žádné zázemí a stále se objevuje více a více překážek, k tomu navíc všechno řešíme za pochodu. Uznáváme nedostatky, ale děláme to pro zábavu. (něco jiného by bylo, kdyby jsme za to dostávali honoráře, takže v rámci free buďte trpěliví)

Pěkné, ale proč neukážete v závodních hrách všechny pohledy kamery? Proč neukážete různé stupně asistentů řízení? Proč neukážete, že NFS Shift i při manuální převodovce sami podřazují, čímž je to úplně o ničem? Co to znamená v mínusech „kompatibilita“? Co je s ní?
Co se týče Aphaltu, ona už tam není možnost řídit pomocí toho malýho volantu na obrazovce?
Jo a SpeedX je dobrá věc, ale „akční arkáda s prvky simulátoru“? Jaké že jsou ty prvky simulátoru?
Ale jinak dobré, díky za video.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat