reklama

Samsung Galaxy S2 Mini–malý válečník

Samsung Galaxy S2 Mini–malý válečník
2012-09-30T14:23:30+02:00
• 21. 3. 2011
1

Nejedná se o původní Galaxy Mini, ale o menší verzi nové vlajkové lodě Samsung Galaxy S2. Jak je již známo, tak S2 bude mít dosti velký displej a tak se nemusí líbit mnoha lidem, kteří preferují menší displeje.

3-20-11-galaxysiimini-600

Jak můžete z popisu vidět, tak bude disponovat displejem o úhlopříčce 3.7 palce, což se může líbit nadšencům pro malé výkonné mobilní telefony. Tento menší bráška vlajkové lodě S2 již nebude disponovat dvou jádrovým procesorem, ale “pouze” jedno jádrovým s taktem 1.4GHz. Konektivita je zajištěna samozřejmě pomocí Wi-Fi a 21Mbps HSPA+. Kamera disponuje 5MP s LED bleskem a možností natáčet v HD, asi pouze 720p. Již do začátku získá operační systém Android 2.3 Gingerbread.

Zatím je ohlášen jeho prodej v UK mezi jarem a létem tohoto roku, ale zřejmě se jej budeme moci dočkat i u nás. Hlavně osloví lidi, kteří chtějí výkonný mobil s menším displejem jak 4 palce.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

No tak tohle jsem chtěl, konečně menší mobil. Jediné co mu ještě chybí je klavesnice. Tedy něco jako Samsung Glaxy S2 mini pro :-), ale to už je asi scifi, když nebyly schopni dodat do evropy ani normální Samsung Galaxy S Pro…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim