Samsung Galaxy S2 Mini–malý válečník

Samsung Galaxy S2 Mini–malý válečník 2012-9-30

Nejedná se o původní Galaxy Mini, ale o menší verzi nové vlajkové lodě Samsung Galaxy S2. Jak je již známo, tak S2 bude mít dosti velký displej a tak se nemusí líbit mnoha lidem, kteří preferují menší displeje.

3-20-11-galaxysiimini-600

Jak můžete z popisu vidět, tak bude disponovat displejem o úhlopříčce 3.7 palce, což se může líbit nadšencům pro malé výkonné mobilní telefony. Tento menší bráška vlajkové lodě S2 již nebude disponovat dvou jádrovým procesorem, ale “pouze” jedno jádrovým s taktem 1.4GHz. Konektivita je zajištěna samozřejmě pomocí Wi-Fi a 21Mbps HSPA+. Kamera disponuje 5MP s LED bleskem a možností natáčet v HD, asi pouze 720p. Již do začátku získá operační systém Android 2.3 Gingerbread.

Zatím je ohlášen jeho prodej v UK mezi jarem a létem tohoto roku, ale zřejmě se jej budeme moci dočkat i u nás. Hlavně osloví lidi, kteří chtějí výkonný mobil s menším displejem jak 4 palce.

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

vskrbek

21. 3. 2011, 0:14:35
reply

No tak tohle jsem chtěl, konečně menší mobil. Jediné co mu ještě chybí je klavesnice. Tedy něco jako Samsung Glaxy S2 mini pro :-), ale to už je asi scifi, když nebyly schopni dodat do evropy ani normální Samsung Galaxy S Pro…