reklama

Potvrzeno-Galaxy S získá Android 2.3.2

Potvrzeno-Galaxy S získá Android 2.3.2
2012-09-30T14:23:37+01:00
• 1. 3. 2011
1

Pokud sledujete náš blog, tak jste mohli zachytit spekulace o aktualizaci pro Samsung Galaxy S na verzi Androida 2.3. V tomto článku “Galaxy S získá Android 2.3 ?!” jsme nejen uvedli možnost, že se aktualizace může objevit již v březnu, ale taky jsme spekulovali nad tím, že je tu reálná možnost.

samsung-galaxy-gingerbread

Tentokrát vám přinášíme poměrně radostnou zprávu, Galaxy S GT-i9000 získá druhou výraznou aktualizaci ve svém životě a to rovnou na verzi Android 2.3.2 Gingerbread. Tato zpráva se objevila na fóru XDA Developers, kde se také uvádí, že se jedná o XWJV1 což je Evropská/Asijská varianta.

image

Opět by jste si řekli, že se zase jedná o obyčejnou zprávu, ale již nyní je možnost si tuto verzi stáhnout a udělat si update telefonu. Toto doporučujeme dělat opravdu zkušeným lidem, kteří mají zkušenosti ve flashování telefonu. Zatím se jedná asi o testovací verzi a má nějaké ty chybičky, ale někteří hlásí, že se jde i na této verzi vidět rychlost a lepší výdrž baterie. Takže se můžeme těšit na oficiální upadate a nebo na verzi od Darkyho a podobných.

Zdroj: XDA Developers

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pillowrecker

VIP 1. 3. 2011, 11:21

Vývojáři XDA nedoporučují tuhle verzi pro běžné použití, protože se jedná o vývojářskou beta verzi. Nicméně systém je funkční, má pouze problémy se stabilitou a někomu zlobí Market. Jinak Samsung udělal jak slíbil, tj. uvolnil 2.3 pro vývojáře v březnu (vlastně ještě dřív :-) ).

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim