reklama

HTC chystá další Smartphony

HTC chystá další Smartphony
2019-06-21T14:19:34+02:00
• 16. 3. 2011

Taiwanský výrobce HTC chystá dva nové telefony s operačním systémem WP7. Kromě toho se objevily i nové informace o očekávaném HTC Pyramid. Pojďme se na jednotlivé novinky podívat pěkně popořadě.

HTC Ignite

image

Telefon je podobný současnému modelu HTC Mozart. Údajně by měl být vybaven 3,7 palcovým WVGA dotykovým displejem, 800MHz procesorem, 512MB RAM, a 5MP fotoaparátem.

HTC Prime

image

HTC ví, jak je hardwarová klávesnice pro některé důležitá, a proto by měl současné HTC 7 Pro doplnit další model s QWERTY klávesnicí. Znovu se hovoří o 3,7 palcovém dotykovém displeji, 5 MP fotoaparátu a 512 MB RAM.

HTC Pyramid

image

O Pyramid se mluví už nějakou tu dobu. Z toho důvodu bude asi jasné, že opět nejspíše nebude mít dvoujádrový procesor. Měl by to být ale vůbec první mobilní telefon tohoto výrobce, s vyšším rozlišením než  WVGA. Konkrétně by se mělo jednat o Smartphone s: 1,2 GHz procesorem, dotykovým displejem s rozlišením QHD (960 x 540 pixelů). Dále by měl být vybaven 8MP fotoaparátem, 768MB RAM a běžet bude na Androidu 2.3.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim