reklama

Galaxy S 2 nebude jako Galaxy S 2

Galaxy S 2 nebude jako Galaxy S 2
2012-09-30T14:23:25+01:00
• 29. 3. 2011
6

Nejnovější vlajková loď společnosti Samsung se pomalu blíží i k nám. Již jsme se v minulých článcích zmiňovali o specifikacích Samsungu Galaxy S 2, které jsou nanejvýš velmi dobré. Budete jej moci nalézt pod kódovým označením GT-i9100, tento model je vybavený Super AMOLED Plus displejem a je postaven na procesoru EXYNOS (dvou jádrový).

Samsung-Galaxy-S-II_4-550x450

Na druhé straně bude existovat jeho dvojče pod stejným názvem, ale s kódovým označením GT-9103. Tento model bude vybaven platformou nVidia Tegra 2 (dvou jádrová), ale jak se zdá, tak to nebude jediná změna. Model GT-i9103 zřejmě nebude mít Super AMOLED Plus displej, nahradí jej Super Clear LCD displej. Takže pozor na to, co budete kupovat, hlavně se liší v procesoru a samotném displeji.

Proč takovéto změny? Asi Samsung nemá dostatečnou kapacitu pro výrobu tolika displejů s technologií Super AMOLED Plus  a jak se zdá, tak ani na výrobu potřebného množství procesorů EXYNOS. Ve výsledku se mohou lišit i v ceně, ale zřejmě se zachová dosavadní způsob, jednotlivé typy budou určeny pro různé země.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

A co ten displaj? Tam nebude rozdíl? Já myslím že super amoled je lepší nebo ne?

Ano CARLOSAC ma pravdu. Navic zda se, ze S2 s tim Exitusem bude vykonem HODNE nizko (podle testu dokonce jeste trosku pod 3/4roku starym Galaxy S). Na druhou stranu verze s Tegrou je rychla jako blesk (opet podle testu). Kazdopadne kdo si koupi jakoukoliv S2ku, tak mu pojede jakakoliv hra plynule… ale za takovy rok nevim… tegra je jistota vykonu samozrejme ;o)

Dovolil bych si tvrdit, že Tegra 2 bude pro hráče a lidi, vyžadující obrovský grafický výkon lepší řešení :)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký bude u Galaxy 2 rozdíl mezi GT-i9100 a GT-i9103? Bude ten rozdíl nějaký zásadní? Jako například výkonostně? Děkuji za odpověd.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim