reklama

HTC na MWC 2011 zklamalo, dočkáme se dvoujádra?

HTC na MWC 2011 zklamalo, dočkáme se dvoujádra?
2012-09-30T14:23:43+01:00
• 18. 2. 2011

Letošní barcelonské MWC 2011 bylo pro fanoušky mobilního výrobce HTC spíše zklamáním. Taiwanská společnost nepředstavila žádný telefon s vícejádrovým procesorem a desing telefonů vracel HTC o několik let zpět.

Přestože HTC v Barceloně představilo hned několik androidích zařízení, žádné z nich nijak neoslnilo. Dotykový tablet s nádherným desingem byl pokažen verzí Androidu. 2.2 Froyo je ve srovnání s konkurencí, která své tablety vybavuje verzí 3.0, opravdu málo. Telefony vybavené speciálním tlačítkem pro Facebook žádnou revoluci nepřínáší a zbytek představených novinek nemá dostatečnou hardwarovou výbavu pro současnou vícejádrovou dobu.

Od HTC se toho však čekalo mnohem více. Dvoujádrový HTC Pyramid však zatím představen nebyl. Uniklé snímky HTC Marvel, HTC Vivo a HTC Saga jsou také zatím pouze fotografiemi. A tak nezbývá čekat zda se jich někdy dočkáme?

htc pyramid htc saga htc vivo htcmarvel

HTC Pyramid – HTC Saga – HTC Vivo – HTC Marvel – dočkáme se jich?

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim