2 hry pro chvilky nudy na Androidu

2 hry pro chvilky nudy na Androidu 2012-9-30

android_games_header

Tentokrát vám v krátkosti představíme 2 hry, které jsou téměř novinkami a jsou k dispozici v Android Marketu zcela zdarma.

Tou první hrou je první je Stupid Zombies a jak název napovídá, tak hlavním úkolem je vyvraždit zombie většinou za pomocí pouze 5 náboji. Tyto náboje se mohou několikrát odrazit od stěn a jiných předmětů a pak zaniknou. Samotné zombie se nehýbají a tak jediným úkolem je je prostě zastřelit. Tato hra byla vytvořena na námět již tak velmi známé hry Angry Birds a tak pokud nechcete střílet ptáky po prasatech, tak si můžete zkusit tuto hru.

Ke stažení: Android Market

Druhá hra se jmenuje AirAttack HD Lite a prozatím je k dispozici pouze ve verzi Lite, což naznačuje, že se v budoucnu setkáme s placenou verzí. Prozatím je k dispozici zdarma a je tak trochu nostalgická. Tedy pokud jste měli rádi hru Raptor na počítačích. AirAttack disponuje velmi příjemnou a 3D grafikou do provázenou celkem dobře zpracovaným zvukem. V budoucnu se objeví její plná a zřejmě placená verze, která nabídne spoustu úrovní a možností. Jenom pozor, i v této omezené verzi se může stát opět dalším žroutem času a baterie.

Ke stažení: Android Market

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.