VEVO aplikace pro Android (video)

VEVO aplikace pro Android (video) 2012-9-30

Pokud vám VEVO nic neříká, tak asi nesledujete hudební umělce na videoportálu YouTube. VEVO vzniklo jako spojení UMG (Universal Music Group) a Googlu (YouTube). Jednoduše řečeno, díky tomuto spojení můžete zdarma sledovat nejnovější hudební video klipy na YouTube.

Ačkoliv některé klipy nejsou pro naše končiny dostupné a stránky samotného VEVO také ne, tak některá videa (zejména ta slavnější), jsou dostupná na YouTube. Nyní přichází i aplikace pro mobilní telefony s operačním systémem Android a jmenuje se jednoduše VEVO. Tato aplikace vám umožní v telefonu přehrávat veškerý obsah a repertoár VEVO. Bohužel v českém Android Marketu VEVO nenajdete a můžeme jen doufat, že se někdy objeví.

Nám se ale podařilo aplikaci získat a jako první v České republice jsme ji otestovali. Samozřejmě jsme si to nenechali pro sebe…

Telefon: Samsung Galaxy S FroYo

Doplněno :
Po nainstalování aplikace VEVO se mi zdá, že je obsah z VEVO dostupný i v běžné aplikaci YouTube. Klipy jsou doplněné o znak not a je možné je přehrávat i mimo aplikaci VEVO.

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

frouzman

17. 1. 2011, 21:51:05
reply

Tak mám samsung I5700 a android 2.1 ROOT a nainstalovat to šlo a funguje bez problémů tak asi není zapotřebí minimálně android 2.2

Sasakr

17. 1. 2011, 15:44:27
reply

„Pokud vám VEVO nic neříká, tak asi nesledujete hudební umělce na videoportálu YouTube.“

Sleduju zatraceně často, ale jaksi jinou muziku, než kterou vydává Universal…

aisicek

17. 1. 2011, 15:28:24
reply

Aplikacia sa da celkom legalne nainstalovat aj cez http://www.appbrain.com ak je v telefone aktivna funkcia Fast Web install od AppBrain :-)

jenda42

17. 1. 2011, 13:08:34
reply

Tak o cem to teda vlastne je? O aplikaci, ktera nejde legalne stahnout a o klipech co nejdou legalne stahnout? Takovych aplikaci je asi vic ne? Tak to vam publikovani informaci tohoto typu vydrzi docela dlouho. ;)
A smyslem informace je co? Ze si tu aplikaci mam ukrast, nebo mam byt jen nas…y ze v tehle koncine to neni k dispozici? A ze jsem jeste smelej, tu aplikaci jste ziskali jak?

mad_mat

17. 1. 2011, 13:05:12
reply

Jak píšete ve článku o symbolu not u hudebních videí v aplikaci Youtube, tak ty jsou k dispozici od poslední verze této aplikace, bez nutnosti instalovat VEVO. Neobjevují se jen u VEVOúčtů, ale i u jiných oficiálních kanálů interpretů. Podstatně to urychluje hledání originálních a oficiálních videoklipů interpretů. Jinak děkuji za článek, těším se na zpřístupnění dalších klipů.

geronimo_cz

17. 1. 2011, 12:39:54
reply

aplikace neni na ceskem storu proto, ze klipy v knihovne jsou licencovany jen pro usa a kanadu..

Přemysl Vaculík

17. 1. 2011, 12:23:50
reply

Autor si na nic nehraje :) Jen tato aplikace není dostupná v českém marketu a to asi z dobrého důvodu.

Tato aplikace se stahuje většinou z warez stránek a nebo podobných, jak uvádíte. Nehodláme propagovat zde neoficiální aplikace. Za svůj komentář je zodpovědný každý ;)