reklama

VEVO aplikace pro Android (video)

VEVO aplikace pro Android (video)
2012-09-30T14:23:59+02:00
• 15. 1. 2011
8

Pokud vám VEVO nic neříká, tak asi nesledujete hudební umělce na videoportálu YouTube. VEVO vzniklo jako spojení UMG (Universal Music Group) a Googlu (YouTube). Jednoduše řečeno, díky tomuto spojení můžete zdarma sledovat nejnovější hudební video klipy na YouTube.

Ačkoliv některé klipy nejsou pro naše končiny dostupné a stránky samotného VEVO také ne, tak některá videa (zejména ta slavnější), jsou dostupná na YouTube. Nyní přichází i aplikace pro mobilní telefony s operačním systémem Android a jmenuje se jednoduše VEVO. Tato aplikace vám umožní v telefonu přehrávat veškerý obsah a repertoár VEVO. Bohužel v českém Android Marketu VEVO nenajdete a můžeme jen doufat, že se někdy objeví.

Nám se ale podařilo aplikaci získat a jako první v České republice jsme ji otestovali. Samozřejmě jsme si to nenechali pro sebe…

Telefon: Samsung Galaxy S FroYo

Doplněno :
Po nainstalování aplikace VEVO se mi zdá, že je obsah z VEVO dostupný i v běžné aplikaci YouTube. Klipy jsou doplněné o znak not a je možné je přehrávat i mimo aplikaci VEVO.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

František Louda

17. 1. 2011, 21:51

Tak mám samsung I5700 a android 2.1 ROOT a nainstalovat to šlo a funguje bez problémů tak asi není zapotřebí minimálně android 2.2

„Pokud vám VEVO nic neříká, tak asi nesledujete hudební umělce na videoportálu YouTube.“

Sleduju zatraceně často, ale jaksi jinou muziku, než kterou vydává Universal…

Aplikacia sa da celkom legalne nainstalovat aj cez http://www.appbrain.com ak je v telefone aktivna funkcia Fast Web install od AppBrain :-)

Tak o cem to teda vlastne je? O aplikaci, ktera nejde legalne stahnout a o klipech co nejdou legalne stahnout? Takovych aplikaci je asi vic ne? Tak to vam publikovani informaci tohoto typu vydrzi docela dlouho. ;)
A smyslem informace je co? Ze si tu aplikaci mam ukrast, nebo mam byt jen nas…y ze v tehle koncine to neni k dispozici? A ze jsem jeste smelej, tu aplikaci jste ziskali jak?

Jak píšete ve článku o symbolu not u hudebních videí v aplikaci Youtube, tak ty jsou k dispozici od poslední verze této aplikace, bez nutnosti instalovat VEVO. Neobjevují se jen u VEVOúčtů, ale i u jiných oficiálních kanálů interpretů. Podstatně to urychluje hledání originálních a oficiálních videoklipů interpretů. Jinak děkuji za článek, těším se na zpřístupnění dalších klipů.

Jeremy Nowak

17. 1. 2011, 12:39

aplikace neni na ceskem storu proto, ze klipy v knihovne jsou licencovany jen pro usa a kanadu..

Přemysl Vaculík

VIP 17. 1. 2011, 12:23

Autor si na nic nehraje :) Jen tato aplikace není dostupná v českém marketu a to asi z dobrého důvodu.

Tato aplikace se stahuje většinou z warez stránek a nebo podobných, jak uvádíte. Nehodláme propagovat zde neoficiální aplikace. Za svůj komentář je zodpovědný každý ;)

Nechápu, na co si autor hraje a proč nemůže zveřejnit odkaz na download, když je aplikace veřejná.

Zde je:
http://getandroidstuff.com/vevo-android-download-app-1-online-destination-music-videos/

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim