TýdenMobilně a čištění displeje?(video)

TýdenMobilně a čištění displeje?(video) 2012-9-30

Jak asi víte, i blog Dotekománie experimentuje s vlastními videi a tentokrát jsme se rozhodli pro natočení lehčího tématu. Pokud sledujete pravidelně video-seriál Týden Mobilně, tak jste si mohli všimnout v 56.díle, jak redaktoři se nám snažili ukázat čištění displeje (nebo jeho ochranu). Nakonec nám dali dobrou radu, že si stačí koupit kapesníky z obchoďáku a máte stejný výsledek jako s drahými prostředky. Ale tentokrát máme ještě levnější řešení, za které neutratíte nic a ještě uděláte něco pro zdraví. (Berte to s humorem) Pro názornou ukázku jsme použili Samsung Galaxy S, který máme v redakci na testování.

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

jan.skakal

3. 12. 2010, 0:35:47
reply

Na čištění displejů se mi velmi osvědčil autovosk. Stačí ho jen minimum a povrch je pak krásně hladký. Navíc nechytá otisky a hůře se poškrábe. Není to nic nebezpečného, léty prověřeno jak na dotykových tak obyč displejích a lesklých povrchách.

jirka996

14. 11. 2010, 13:11:03
reply

Já používám vlhčené ubrousky na LCD monitory, stojí mě okolo 70. kč a vydrží tak 2 měsíce.

Marek1.1

13. 11. 2010, 19:28:44
reply

:D A já si říkal, co jste vymyslely za revoluční způsob. :)
Jinak třeba já vezmu jednou za čas display přípravkem na mytí oken, nic vás to nestojí (takřka, ale halíře opravdu nepočítám:)) a opravdu to funguje – display se potom nějakou dobu míň zapatlává. Nejhorší je to v létě – zpocené ruce, ale to už je teď na pár měsíců pryč, mám rád podzim. :)