reklama

Samsung Galaxy S a jeho nástupce

Samsung Galaxy S a jeho nástupce
2012-09-30T14:24:28+02:00
• 15. 11. 2010

Již nějakou dobu testujeme Samsung Galaxy S a mohli jste již vidět videa, které jsme natočili s tímto telefonem. Z osobní zkušenosti mohu jen potvrdit, že se jedná o jeden z nejlepších telefonů, které jsem měl tu možnost vyzkoušet. V tuto chvíli netrpělivě čekáme na update systému na Android 2.2, po kterém bude opět následovat naše zhodnocení a možná i ve formě videa.

P1060660

Telefon zažívá svůj neobyčejný úspěch, v USA se ho prodalo již 3 milióny kusů. To není vše, v Japonsku se mu podařilo sesadit v prodejnosti samotný iPhone 4, který tam vládl. Celosvětově překonal hranici 7 miliónů kusů.

Podle některých informací se stane i nástupcem za Google Nexus One a měl by vystoupit s označením GT-I9020T. Ale nyní se začínají objevovat nové informace o nástupci samotného Galaxy S, měl by nést označení GT-i9100 a mohl by jako první telefon disponovat dvou-jádrovým procesorem. Zatím bližší informace nejsou k dispozici, ale Eldar Murtazin, který je považován za Jamese Bonda mobilních telefonů, zveřejnil na svém Twitter účtu jednu malou, ale důležitou zprávu.

galaxy2-eldar-tweet

Zřejmě má co dočinění se Samsungem Galaxy 2 a tvrdí, že je velmi technicky pokročilý. Opět nám nezbývá nic jiného než jen čekat.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim