reklama

První iWorld v ČR již za pár dní!

První iWorld v ČR již za pár dní!
2012-09-30T14:24:33+02:00
• 10. 11. 2010
2

Již za 5 dní dojde k otevření první oficiální applovské prodejny v České Republice. iWorld se návštěvníkům otevře 15. listopadu 2010 v 15:00 hodin u stanice metra Můstek v Praze 1. Pro první stovku nadšenců firmy s logem jablka jsou připravena originální trička Apple a také poloviční sleva na nákup iPodů touch 8GB varianty. Spekuluje se i o uvedení nového produktu pro náš trh. Spolu se startem iWorld prodejny dojde i k otevření internetových stránek iworld-store.com, na kterých nebude chybět ani eshop.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

jo pravda triček je 200, každopádně to nemění nic na tom, že http://iphonemania.mobilmania.cz/iWorld+nova+prodejna+nabidne+100+Apple+za+polovicni+cenu vzala inspiraci na DT, tahle zpráva je totiž stará týden, a napsali ji až dnes?

Je tu par nepresnosti. Nejedna se o oficialni Apple Store je to „pouze“ prodejce jako je napriklad iStyle, tedy APR. A tricek je 200 :).

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim