reklama

Nejobyčenější telefon (video)

Nejobyčenější telefon (video)
2012-09-30T14:24:26+02:00
• 18. 11. 2010

Technologie jde svým vlastním tempem stále kupředu, toto je známý fakt. V poslední době přinášíme zprávy o nových technologiích, které nám mají ulehčit život, ale stále se mezi námi najdou lidé, kteří touží po jednoduchosti. Jak samotná název napovídá, na světě existuje tak jednoduchý a obyčejný telefon, že by jej mohl používat kdokoliv bez jakýchkoliv překážek.

johnsphone_snow_home

Jmenuje se John’s Phone a umí pouze jednu věc, telefonování. Nic víc nehledejte, s tímto mobilem nenapíšete ani sms a o nějakém připojení na internet ani neuvažujte. Ačkoliv na obrázku můžete vidět něco jako stylus, tak ve skutečnosti se jedná o pero, s kterým si můžete zapisovat kontakty do papírového adresáře. Obě tyto archaické záležitosti jsou součástí mobilu.

S telefonem se dovoláte v jakékoliv síti na světě a dokonce umí využívat 3G sít v Japonsku a Jižní Koreji (pouze pro volání). Disponuje baterií o kapacitě 1200mAh, s kterou vydrží až 3 týdny a dobíjení je realizováno přes Micro USB. Je vyrobený z odolnějšího plastu a je i vodě odolný. To vše, teda tak málo, můžete získat již od 70 Eur a vyrábí se v pěti barvách.

Bez názvu

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim