reklama

Xperie se konečně dočkaly : aktualizace přichází!

Xperie se konečně dočkaly : aktualizace přichází!
2012-09-30T14:24:37+02:00
• 30. 10. 2010
4

image

Už bylo na čase. Sony Ericsson neustále odkládal aktualizaci Androidu u své Xperií rodiny a tisícovky uživatelů těchto telefonů byly neustále v otázkách, kdy k přechodu na 2.1 Eclair dojde? Po chvílích nejistot a kličkování přišla od SE konečně pozitivní zpráva.

Xperia X10, X10 mini a X10 mini pro se konečně dočkají vyšší verze Androidu a zvládnou tak nové funkce s podporou novějších aplikací, které díky zastaralému systému nemohli užívat. Kromě vyšší verze Androidu aktualizace také přinese:

• Xperia X10 dostane možnost natáčet video v 720p HD

• U všech 3 telefonů bude nový systém zálohování a obnovování

• Xperia X10 mini a Xperia X10 mini pro dostanou nový způsob manipulace s obrázky a texty

image image image image

Aktualizace se začne šířit již tuto neděli. Začíná se severní Evropou. Dalším zemím však zase nezbývá nic jiného než čekat. Naštěstí tentokrát SE slíbil, že se dočkají úplně všechny země do konce listopadu 2010. Bohužel tímto pozitivní zprávy končí. Výrobce již totiž nepočítá s dalším updatem a 2.1 bude u Xperíí konečnou zastávkou.

Až bude nový systém dostupný i pro ČR, tak si vyzkoušíme jeho aktualizaci i zde na Dotekománii.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Martin Fabiánek

1. 11. 2010, 9:21

Android 2.1? U mini to chápu, ale u X10 je to velké mínus, pro mě takové, že bych o tomto výrobci neuvažoval při koupi nového telefonu.

Vůbec se jim nedivím že už nepočítají s dalšími updaty … než by totiž vydali 2.2 tak Android by bzl už dávno ve verzi minimálně 4.0

Výrobce se zatím nikde nezmiňuje o update pro X8, a tak není jisté, kdy, a zda vůbec, se jej dočká.

Nezachytili jste take info o updatu Xperie X8? Nechce se mi verit, ze by aktualizovali vsechny X10 a na X8 se vykaslali, kdyz je to vsechno jedno a to same…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim