reklama

Poznej Samsung a vyhraj jednu z cen!

Poznej Samsung a vyhraj jednu z cen!
2012-09-23T12:25:06+02:00
• 8. 10. 2010
23

Ve spolupráci s internetovým obchodem X-store a redakcí MobilManie jsme se rozhodli prověřit vaše znalosti o telefonech značky Samsung. S řešením otázek vám pomůže právě web e-shopu X-store, který věnoval ceny do soutěže, nebo stránky českého Samsungu. Začneme jednoduchou tipovačkou, ale pak půjde do tuhého a pro odpověď budete muset pozorným okem sledovat mobilmaniakální videomagazín Týden Mobilně.

soutez

! SOUTĚŽ UKONČENA !

Všeobecná pravidla:

Soutěž probíhá v období od 8. 10. 2010 do 15. 10. 2010. 12:00 Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby starší 18 let, osoby mladší osmnácti let se mohou soutěže účastnit pouze prostřednictvím svého zákonného zástupce. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli či k organizátorovi, jejich rodinní příslušníci a osoby jim blízké. Každý účastník se může soutěže zúčastnit pouze jedenkrát. Duplicity budou vymazány.

Stanovení výherce:

Výherce bude stanoven podle počtu správných odpovědí. Za každou otázku lze získat jeden bod. V případě rovnosti bodů bude rozhodovat správný tip na otázku poslední. V případě že dojde i na rovnost v této otázce, bude se rozhodovat podle času zodpovězení – podle pravidla „kdo dřív přijde, ten dřív mele“.

Výherci budou následně kontaktováni pomocí emailové adresy. Ceny budou stanoveny v tomto pořadí:

  • 1. místo Triko Samsung, sleva 200 kč X-store, přenosné reproduktory Sony Ericsson
  • 2. místo Triko Samsung, sleva 100 kč X-store, BT handsfree Sony Ericsson
  • 3. místo Triko Samsung, sleva 100 kč X-store, zápisník SE
  • 4.-10. Místo Triko Samsung, sleva 100 kč X-store
  • 11-13. Místo zápisník SE, sleva 100 kč X-store
  • 14-15. Místo Sleva 200 kč X-store
  • 16- 20. Místo Sleva 100 Kč X-store

Pozn.: slevový poukaz na X-store lze použít pouze jedenkrát do 31.1.2011

Práva a povinnosti:

Výhry nelze směnit za hotovost nebo požadovat vydání jiné výhry, než je organizátorem stanovena. Organizátor neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře v případě nedoručení správné kontaktní adresy ze strany výherce, jakož ani z jiných důvodů, jež neleží na straně organizátora.

Výherci mají povinnost se nejpozději do jednoho týdne od ukončení doby platnosti soutěže poskytnout svou kontaktní adresu. V případě, že tomu tak nebude, výhra propadá ve prospěch pořadatele soutěže.

V případě porušení pravidel může pořadatel soutěžícího bez upozornění vyloučit.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Benedy Richard Benda

19. 10. 2010, 16:27

A kde je vyhlášení vítězů?

taky oceňuju, že jdete do takove souteze, respekt … K otazkam, ta posledni me dostala :D :D

re: Roman Taliano
soutěž je ok, o tom žádná… jen si bráním svůj současný telefon a spolu s ním Badu;) Už výše jsem psal, že pominutí Bady z důvodu neuvedení na oficiálním webu layar.com chápu. Za soutež dávám 10 z 10:)

mimochodem, tohle píšu ze svého samsungu wave:)

myslím si že je diskuze zbytečná, RM není na of. stránkách dostupná a pokud je Bada podporuje, tak tato možnost v otázkách k dispozici není a vybírá se z možností definovaných.. Ono si zkus pořádat nějakou soutěž, z které nemáš vůbec nic, jen to, že uděláš radost někomu druhému :) a to je myslím cennější :) Ono se nemůžeš zavděčit všem že?

Re: Asco
Myslím, že nemáte pravdu. Právě jsem zároveň pustil 7 aplikací a multitasking je zvládá s přehledem. Pustil jsem stažené aplikace (MobileAid, FlipIt, Basketball, BatteryCheck, MagicTorch, Reversi a Compass) a určitě bych spustil další… Každopádně uznávám omezení multitaskingu na Badě a to z hlediska paměti, už se mi stalo, že když jsem měl spuštěný Need for speed Shift, tak mi nešel spustit DragonWarrior. Nicméně obě tyto 3D hry jsou značně náročné na výkon přístroje.

jsou :), jen je musíme zařadit, jelikož cenově odpovídají předním příčkám. Tak se uvidí, zda je dostane někdo z nejbližších tipů nebo nějaké štastné číslo :) ( dohodneme se ještě s MM

Přemysl Vaculík

VIP 10. 10. 2010, 16:39

Je to nečekaná zpráva pro nás, takže je zakomponujeme do výher. Ale ještě nevíme jak. Nechte se překvapit, když nás budete sledovat na FB, tak se to dozvíte dříve :)

Ve videu týden mobilně ukazovali redaktoři i sportovní BT sluchátka od Nokie. Jsou tady někde?

Pouze částečný- lze si např. přehrávat hubdu na pozadí atd., ale dvě aplikace třetích stran najednou si nepustíš…

Re: Asco
Bada má multitasking.

Bože to je zase řečí kvůli jedné otázce… Bada přece nemá ani multitasking tudíž bych ji neoznačil za plnohodnotný OS a je to. :-P

no ta otazka je myšlena: pro jaké os je RL ke stažení na of. stránkách, ve výběru možností Bada není, tudíš neřešíš tento systém, ale možnosti, které tam máš :)

RE: Roman Taliano

druhá otázka se ptá na OS, pro které je layar ke stažení. A bada je OS.

RE: Roman Taliano

Dostupný je i na BADU, je v oficiálních samsung apps. Proč to není na webu nevím. Chápu, že to nemůže každý vědět.

@8: aspon si někdo přečetl pravila, díky za upozornění, 2: no otázka není formulovaná na to co je ke stažení :)

7luke.com

9. 10. 2010, 17:59

1) Gramatická hrubka jak bič ( Výherci budou následně kontaktovány )
2) LAYAR na WAVE funguje a je dostupný zdarma přes oficiální Samsung Apps !!!!!

No nevim, udělat si takovou reklamu a skoro nic mně to nestojí… To bych se na to radši.. To jsou ceny spíš jak do ábíčka.. Jinak vás docela čtu a jsem spokojen..

re5: tam je otázka na dostupnost (viz. oficiální stránky AR) ne na čem to funguje :)

FAKTICKÁ CHYBA V OTÁZKÝCH!

– layar stoprocentně podporuje i operační systém BADA od samsungu. Vím to, má layar nainstalovaný.

Je pravda, že já sám bych asi nic podobného do soutěže získat nedokázal. No asi vám dlužím omluvu, musím uznat že jste snad jediný blog, který pořádá soutěže, píše skvělé články a o mnoha aktualitách informuje dřív než placení redaktoři MM a profit ze vší té práce je nulový… škoda už tu nejsou dokonce ani soutěže pro blogery… Máte můj respekt a vydržte.

Přemysl Vaculík

VIP 8. 10. 2010, 21:34

a navíc musíte vzít v úvahu, že jsme blogeři. My na tomto žádným způsobem neprofitujeme a vše děláme pro naše čtenáře.

přesně je to tak, jak říkáš, záleží na sponzorech, ono dneska něco sehnat do soutěže je velmi těžké :/

Skvělý nápad na soutěž i dobré otázky, zejména ta poslední. =)
Jen ceny by mohly být malilinko lákavější, co třeba nějaký levnější mobil od Samgungu pro první místo?
Tričko prima, doplňky od SE taky, i když se s nimi se vyřádí asi jen majitelé SE, ale třeba ty slevy na X-store mi přijdou téměř nepoužitelné… i kdybych vyhrál 200Kč slevu, stále jsou ceny u X-storu nasazené… např. s Nokií N8 skoro 1000Kč nad konkurencí (viz. třeba mall nebo korunka- šedivky radši nepočítám) Samozřejmě chápu, že vše záleží na sponzorech atd., takže i tak respekt, jste borci!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim