reklama

Palm Pre 2 a WebOS 2.0 jsou na světě!

Palm Pre 2 a WebOS 2.0 jsou na světě!
2012-09-30T14:24:42+02:00
• 20. 10. 2010

image

Americký výrobce HP na své tiskové konferenci představil nový smartphone Palm Pre 2. Ten bude již pracovat na nejnovějším operačním systému tohoto výrobce. Konkrétně na WebOS 2.0, o kterém jsme se Vám tu již před nějakou dobou zmiňovali.

Model Palm Pre 2 navazuje na svého úspěšného předchůdce a tomu také odpovídá desing, který se příliš neliší. Naopak se výrobce zaměřil na zlepšení výkonu  a zdokonalil prakticky vše co se dalo. Fotoaparát se zlepšil ze 3 MP na 5 MP. Přichází s  LED bleskem, geotagging a s absencí zaostřování. Procesor byl zrychlen a zvýšen na 1 GHz a vnitřní paměť byla navýšena na 16GB. Velikost displeje zůstala naprosto stejná a stejně tak dopadlo bohužel i rozlišení. Zákazníci se tak budou muset spokojit s 3,1 palcovým dotykovým displejem s rozlišením 320 × 480 px.

image image image image

Hlavní pozornost je však soustředěna především na nový operační systém. WebOS 2.0 totiž sebou přináší vylepšený multitasking, podporu Adobe Flash Player 10.1 a také zajímavý moderní vzhled.

Zatím není jasné, zda se toto zařízení objeví i u nás. Oficiálně se začne prodávat ve Francii již tento pátek.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim