reklama

ViewSonic: útok na tablety s ViewPadem 7

ViewSonic: útok na tablety s ViewPadem 7
2010-09-01T00:35:48+01:00
• 1. 9. 2010
3

Je začátek nového školního roku, ale také se začíná odpočítávat do začátku války tabletů. Největší a nejznámější firmy vypouští první informace o svých tabletech. Ale jsou zde i méně známé společnosti, které chtějí svůj podíl z trhu. Společnost ViewSonic se do tohoto boje chystá také, ačkoliv ji můžete především znát jako výrobce LCD a plasmových obrazovek.

viewsonic_viewpad_7

Její nový tablet se bude jmenovat ViewPad 7, jak neobvyklé, že? Sedmička v názvu označuje rozměr displeje, to znamená 7 palců (17.78 cm). Tento tablet by měl být prvním na světě s funkčností běžného mobilního telefonu. Nebude chybět přední a zadní kamerka, VGA a 3MP. Celý systém by měl fungovat na Androidu 2.2 s rozlišením 800×480 pixelů. K další výbavě můžeme zahrnout A-GPS, Bluetooth, Wi-Fi, 3G, podporu microSD karet do 32GB a nebude chybět multi-touch

ViewSonic-Viewpad-7-Android-22-Froyo-tablet

Tento tablet opravdu bude disponovat plnou funkcionalitou mobilního telefonu, takže si budete moci zatelefonovat, poslat sms nebo mms. To vše bez toho, aby jste byli nuceni si kupovat speciální sim-kartu, stačí vložit běžnou. Celková cena zařízení by se měla pohybovat kolem 500 dolarů. Představen bude na veletrhu IFA v Berlíně (Hall 14.1 stand 107) , který zanedlouho započne.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Přemysl Vaculík

VIP 2. 9. 2010, 8:31

číslo 7 není neobvyklé, ale slovíčko Pad…..

MichaelW.

2. 9. 2010, 1:08

Proc by melo byt cislo 7 neobvykle? Tohle neni prvni ViewPad i kdyz v tomto pripade toto uhlopricku opravdu znaci.

Nenasel jsem na vas kontakt. Nemohl byste se me ozvat na email: marstrn(at)gmail.com ? Dekuji

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim