reklama

MeeGo se nám odhaluje: máme se na co těšit (fotogalerie)

MeeGo se nám odhaluje: máme se na co těšit (fotogalerie)
2012-09-30T14:03:32+01:00
• 4. 9. 2010
2

hrt

Vypuštění chystaného systému MeGo se nám pomalu blíží. Je jisté, že původní datum již splněno není, a tak netrpělivě čekáme na den D. Dneska se podíváme na nové snímky, které se nám objevily na oficiálním blogu MeeGo.

Automatický zámek telefonu

unlock_bottom  unlock_top 

Jsou dva způsoby automatického zámku. Na první tlačítku je odemykací tlačítko umístěno úplně dole, na druhém naopak nahoře pod hodinami. Obě mají stejný mechanismus, který již známe s předchozích verzí Symbianu. Včetně zamykacího tlačítka na povrchu nám na displeji zůstávají také hodiny s datumem, informace o zmeškaných hovorech, SMS a nově příchozích emailech.

Multitasking

switcher_carousel switcher_grid

V jednoduchosti je krása. Inspirace systémem Maemo 5. Dostatečné mezery by měly zaručit přesnější ovládání a zamezit tak nechtěným překlepům.

App Launcher

launcher_grid navigationbar

Znovou velmi jednoduchý vzhled s dostatečnými mezerami. Podobně jako u Maemo 5, zaměřte svou pozornost na část obrazovky, ostatní zůstane rozostřené.

Tak jak se Vám líbí chystaný systém MeeGo? Datum oficiálního představení je stanoven na 15-17 listopad tohoto roku, kdy se v Irském Dublinu koná MeeGo konference. Můžete na ni být i Vy. Více zde.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Moc se těším! Systém vypadá mladě, moderně a energicky, tak doufám ještě, že se tak bude i chovat. *THUMBS UP*

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim