reklama

400 mil. dolarů pro WinPho7 (anketa)

400 mil. dolarů pro WinPho7 (anketa)
2012-09-30T14:01:27+01:00
• 3. 9. 2010
1

Blíží se oficiální uvedení mobilních telefonů se systémem Windows Phone 7. Mnozí tvrdí, že je příliš pozdě. Optimisti naopak tvrdí, že se nový systém uchytí. To vše ukáže čas, ale společnost Microsoft zrovna není nejmenší a má dosti širokou základnu, aspoň tu finanční. Podle některých informací plánuje napumpovat do marketingu 400 miliónů dolarů.

Windows Phone 7 Series handset

Jedná se o hodně velký balík peněz, který by měl postrčit WinPho 7 mezi operační systémy jako třeba Android, iOS nebo i systém od RIMu. Jonathan Goldberg, telekomunikační analytik pro Deutsche Bank, uvedl, že Microsoft utratil za celý projekt nového operačního systému miliardu dolarů, tato částka zřejmě obsahuje i investice partnerů. Podle analytiků utratil Microsoft za telefony KIN One a Two taktéž miliardu dolarů.

windows_phone_7_home_games_hub

Je jasné, že projekt Windows Phone 7 musí být úspěšný, jinak pohřbí jakoukoliv naději na mobilním trhu, že Microsoft se stane konkurencí, se kterou se musí počítat. Naději může přinést i provázanost telefonů s Xbox Live. Již brzy se rozhodne, jestli konečně uspěje nebo se definitivně pohřbí.

Anketa:

Vytvoří Microsoft z Windows Phone 7 konkurenceschopný systém?

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

DirtyKing

4. 9. 2010, 7:07

Já tomu věřím. Narozdíl od Androidu to bude mít jednu obrovskou výhodu a to, že Microsoft sjednotil HW požadavky.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim