reklama

Samsung T369 – určený pro SMS

Samsung T369 – určený pro SMS
2010-08-09T08:42:23+01:00
• 9. 8. 2010

Ačkoliv dnešní doba se především vyznačuje sociálními sítěmi, stále se najdou lidi, kteří mají SMS horečku. Třeba u nás v ČR se ani nedivím, zatím nenacházím využití všech možností internetu a ani sociálních sítí v mobilu, důvod je jednoduchý, chtěl bych konečně mít přístup na internet přes 3G, ale to je sen každého už několik let. Ale vraťme se k lidem, kteří dokážou lámat rekordy nejen přes svátky.

samsung-SGH-t369black_qwertyfront

Samsung T369 by mohl vyhovět nárokům pro psaní SMS. Nejedná se o nijak dobře vybavený mobilní telefon, ale uspokojí nejen cenou, ale i výsuvnou QWERTY klávesnicí. Je evidentní, že vystačí každému, kdo zaplavuje své známé SMS-kami. Samotná výbava by nezaujala jen tak někoho, je spíše podprůměrná, ale telefon je určený hlavně k jedné věci.

  • 1.3 MP kamera
  • BlueTooth
  • podpora microSD
  • přehrávač médií
  • EDGE

Zatím jej dodává pouze T-Mobile a za 80 eur. Především je určený pro lidi, které ještě neoslovila doba Touch displejů a stále chtějí mobilní telefon pro dvě věci, telefonování a SMS (především). Na druhou stranu, bych si možná připlatil a pořídil telefon Vodafone 845, který je dražší o pouhých 1000 Kč.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim