reklama

Mobil Gresso Luxor: cena 1mil. dolarů

Mobil Gresso Luxor: cena 1mil. dolarů
2012-09-30T14:03:34+01:00
• 13. 8. 2010

Viděli jste někdy, aspoň na fotkách, auto Bugatti Veyron? Nádherné auto, ale je vám jasné, že na něj nikdy nevyděláte. To samé se dá říct o mobilním telefonu, který nese název Gresso Luxor Las Vegas Jackpot. Cena 1 milion dolarů je opravdu závratná částka a už jen při představě, že něco tak drahého se vám válí mezi klíči v kapse, je dost hrozivá.

Povrch telefonu je vyroben z čistého zlata, 180 gramů celkově. Je zdobený černými diamanty o 45.5 karátech  a zadní strana je vyrobena z afrického černého dřeva. Každé tlačítko klávesnice je vyrobeno z krystalického safíru, který je ručně leštěn a gravírován laserem. A pokud ve svém prasátku najdete 1 mil. dolarů, tak nemusíte si být jisti, že si jej koupíte. Společnost Gresso vyrobí pouze 3 tyto mobilní telefony. Navíc disponují pouze základními funkcemi, tudíž se jedná pouze o šperk, který můžete použít i pro telefonování, focení a posílání sms.

Gresso-Luxor-Las-Vegas-Jackpot

Tento drahý unikát má i svého levného bratříčka, Gresso Luxor Las Vegas, který vás vyjde na 20 000 dolarů, ale jen ze zlata a černého dřeva.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim