reklama

Vyhraj 2 lístky na Sony Ericsson WTA Tour – Prague

Vyhraj 2 lístky na Sony Ericsson WTA Tour – Prague
2012-09-23T12:25:57+02:00
• 12. 7. 2010
2

Jelikož se snažíme patřit mezi blogy na špičkové úrovni, tak přinášíme řadu novinek a zlepšení. Nicméně chyběla nám tu i nějaká ta soutěž a tak s ní přicházíme nyní. Některé další soutěže budou probíhat zde na Dotekománii a některé budou probíhat prostřednictvím naší FB stránky. Ceny jsou vkládány prozatím z osobního vlastnictví a musíte brát v ohled, že jsme pouze studenti, tak nečekejte žádné mega dárky ( mobilní telefony, …. ). Myslím si, že ceny jsou i tak zajímavé. Úkoly se snaží zkrátit Vaši dlouhou chvíli.

Dnešní Soutěžní úkol:

Dnešním úkolem je poznat, který mobilní telefon se nám ukrývá na obrázku. První kdo napíše správnou odpověď, vyhraje 2 lístky na probíhající turnaj SE WTA Tour konající se v Praze. Odpovědi pište zde pod článek. Jaký že mobilní telefon je na obrázku?

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

http://hillos.info/wp-content/uploads/2009/01/lg-kc-910-renoir-back.jpg

Nejedná se přesně o model LG KC 910 RENOIR, ale o LG KC 910 i, který je charakteristický bez čočky. Prosím o zaslání adresy, na kterou Vám můžeme lístky zaslat. Napište nám ji na dotekomania@seznam.cz

Lg Kc910 Renoir?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat