reklama

HTC Mondrian a HTC Mozart – první WP 7 zařízení?

HTC Mondrian a HTC Mozart – první WP 7 zařízení?
2012-09-30T14:02:56+02:00
• 9. 7. 2010
2

Informace o tom, že se u HTC chystají nové telefony, nejsou žádnou novinkou. HTC je jeden z kandidátů na první telefon s Windows Phone 7. Dnes nám vyplavaly na povrch nové informace o dvou zařízení HTC, které by mohly být adepty na toto prvenství. Jedná se o HTC Mondrian a HTC Mozart. ( odkazy Vás přenesou na připravované stránky o zařízeních)

HTC Modrian

U tohoto telefonu již nějakou dobu známe předběžnou výbavu. HTC Modrian bude pohánět procesorem s maximálním taktem až 1,5 GHz, vybavený bude 8 Mpx fotoaparátem a nabídne 16 GB datový prostor. Z nových informací byl potvrzen WVGA displej, který ovšem bude mít velikost kolem 3,7″ a ne 4,3″ jak se očekávalo. Potvrzený je také Windows Phone 7 na palubě. Chybět nebude ani podpora Bluetooth a A2DP. Modrian bude bez hardwarové klávesnice.

Takto nějak by měl vypadat HTC Mondrian

HTC Mozart

Tento hudební virtuoz je daleko tajnější než jeho kolega. V jeho výbavě také nalezneme dotykový WVGA displej o rozlišení 480×800 pixelů, Windows Phone 7 na palubě a podporu Bluetooth. Hardwarovou klávesnici u něj také nečekejme.


Takto nějak by měl vypadat HTC Mozart

Na to zda to skutečně budou první telefony s WP 7, si musíme počkat minimálně do října.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

HTC Mozart je kachna jako prase, je to Desire. Navíc pochybuji, že by na tomhle zařízení fungoval Windows Phone 7 – má to víc jak 3 HW tlačítka, což WP7 neumí (viz.HTC HD2).. :D

michalsmrcka

VIP 11. 7. 2010, 11:38

HTC Mozart by měl vypadat na chlup stejně, jako HTC Desire? Tomu moc nevěřím…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim