reklama

Motorola Xtreme odhalena !!

Motorola Xtreme odhalena !!
2013-03-12T21:41:20+02:00
• 6. 6. 2010

Na internetu se objevily první špionážní fotky připravovaného nástupce Motoroly Shadow. Tentokrát nová Motorola nese označení Xtreme. Podle dostupných informací se bude jednat o telefon běžící na operačním systému Android 2.2, který bude vybavený QWERTY klávesnicí. Další údaje se dají zjistit pomocí dostupných fotografií. Pojďme se na ně nyní podívat.

Přední strana telefonu je tvořena velikým dotekovým displejem, jehož přesné parametry nejsou prozatím známy. Pod tímto displejem jsou vidět 4 ovládací tlačítka. Pokud se ovšem podíváme nad tento displej, tak zde spatříme malinkou bílou tečku vedle reproduktoru, což by mohla být kamerka pro videohovory.

Druhá fotografie poskytující pohled na záda tohoto telefonu nám přibližuje informace o fotoaparátu. Zde je také spousta názorů o jaký fotoaparát se bude jednat. Téměř jisté je, že bude vybavena 8 MP fotoaparátem. Přítomnost HDMI portu by pak naznačovala, že Motorola Xtreme bude schopna natáčet video ve vysokém rozlišení.

Fotografie z : Droidlife

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat