reklama

Motorola Droid X – konkurence pro iPhone 4 je tu !

Motorola Droid X – konkurence pro iPhone 4 je tu !
2012-09-30T14:03:41+02:00
• 24. 6. 2010

Již pár dní tu čekáme na potvrzení připravované novinky od Motoroly, která by měla vrátit výrobce zpět do boje mezi ty nejsilnější. Ten den nastal právě dnes a vlajková loď Motoroly je oficiálně potvrzena.

Droid X svou výbavou bude konkurovat takovým velikánům jako je iPhone 4, HTC EVO či dokonce Samsungu Galaxy S. Spoléhat především bude na veliký 4,3 “ multidotykový displej, kvalitní 8 megapixelový fotoaparát s možností natáčet HD video (720p) a také na svůj 1Ghz procesor OMAP.


 

Novinka od Motoroly dále přichází s:

-OS Android 2.1, který bude možné upgradovat na verzi 2.2

– novou verzí prostředí Motoblur

– s baterií o výkonu 1570mAh

– 40 GB pamětí ( 8GB Storage, 32 GB microSD karta)

– softwarovou klávesnicí SWYPE

– WiFi, Bluetooth i GPS

Droid X zaujme také svým designem a především svým tenkým tělem, (9,9 mm) což je ve srovnání s iPhone 4, který má 9,3 mm nepatrný rozdíl. Velikou neznámou je zatím, ve kterých zemích se nový Android od Motoroly objeví. V USA se telefon objeví 15. července za 199,99 dolarů, o pár dní později pak v Evropě. Uvidíme, zda se dostane i k nám.


Teď je čas dát prostor prezentaci nové Motoroly Droid X

,, Přátelé budou zírat v úžasu, jak  s vysokým rozlišením budou mistrovská díla  zářit jako slunce, na kterékoliv HDTV.“

reklama
reklama
reklama
Samsung Galaxy Note10

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim