reklama

Motorola Droid X – konkurence pro iPhone 4 je tu !

Motorola Droid X – konkurence pro iPhone 4 je tu !
2012-09-30T14:03:41+02:00
• 24. 6. 2010

Již pár dní tu čekáme na potvrzení připravované novinky od Motoroly, která by měla vrátit výrobce zpět do boje mezi ty nejsilnější. Ten den nastal právě dnes a vlajková loď Motoroly je oficiálně potvrzena.

Droid X svou výbavou bude konkurovat takovým velikánům jako je iPhone 4, HTC EVO či dokonce Samsungu Galaxy S. Spoléhat především bude na veliký 4,3 “ multidotykový displej, kvalitní 8 megapixelový fotoaparát s možností natáčet HD video (720p) a také na svůj 1Ghz procesor OMAP.


   

Novinka od Motoroly dále přichází s:

-OS Android 2.1, který bude možné upgradovat na verzi 2.2

– novou verzí prostředí Motoblur

– s baterií o výkonu 1570mAh

– 40 GB pamětí ( 8GB Storage, 32 GB microSD karta)

– softwarovou klávesnicí SWYPE

– WiFi, Bluetooth i GPS

Droid X zaujme také svým designem a především svým tenkým tělem, (9,9 mm) což je ve srovnání s iPhone 4, který má 9,3 mm nepatrný rozdíl. Velikou neznámou je zatím, ve kterých zemích se nový Android od Motoroly objeví. V USA se telefon objeví 15. července za 199,99 dolarů, o pár dní později pak v Evropě. Uvidíme, zda se dostane i k nám.


Teď je čas dát prostor prezentaci nové Motoroly Droid X

,, Přátelé budou zírat v úžasu, jak  s vysokým rozlišením budou mistrovská díla  zářit jako slunce, na kterékoliv HDTV.”

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim