reklama

Beat v bloku – dotekové rukavice místo bubnu

Beat v bloku – dotekové rukavice místo bubnu
2012-09-30T13:59:59+02:00
• 5. 6. 2010

Ani ne před týdnem jsem zde představoval speciální rukavice, s jejíž pomocí si zahrajeme na klavíru. Tentokrát tu máme něco podobného, akorát místo klavíru přichází na řadu bicí souprava. Musím říci, že se jedná o odlišné projekty, kdy pokaždé za tvorbou těchto hudebních rukavic stojí někdo jiný.

Tentokrát nám svůj hudební nástroj představila skupinka 4 studentů z Artesis University College v Antverpách. Arnoud den Besten, Kristo de Pooter, Sam Vesters a Thomas Leterm, kteří nazvali svůj projekt „Beat v bloku”.Jedná se o hudební systém, který vytváří prostorový zvuk bicí soupravy kdykoliv a kdekoliv.

Znovu nám stačí tyto rukavice pouze nasadit a nepotřebujeme vlastnit žádný hudební nástroj. Jedinou podmínkou je hrát na rovném povrchu. Rukavice jsou napojeny na speciálně konstruovaný batoh s reproduktorem, který vydává zvuk. Tyto interaktivní hudební rukavice umožňujíhrát více uživatelům naráz a pracovat tak v tandemu. Určitě doporučuji shlédnout video pod tímto článkem,kde nám svůj hudební projekt autoři představili.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim