reklama

Mobilní telefon v náramku

Mobilní telefon v náramku
2012-09-30T14:03:37+01:00
• 12. 5. 2010
1

Tento mobilní koncept nese název Helix a navrhl ho designér Rob Luna. Tentokrát je mobilní telefon součástí ohebného náramku, který se dá připevnit na paži. Helix je navrhnut z pružné nerezové oceli, která se dá tvarovat do různých tvarů. Na přední straně nalezneme veliký LED displej. Zajímavý je také způsob nabíjení, který probíhá pomocí přenosné magnetické nabíječky, která využívá kinetickou energii. Ocení ho především asi ženy, jako stylový módní doplněk.reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

audiobullys

VIP 12. 5. 2010, 22:00

pruzna nerezova ocel ? covece tomu se mi nechce moc verit, spis jen ze to je nacrtly koncept, pripadne se jedna o ohebnej displej. ten jo ten je vynalezenej i rolovaci.
ma to samsung, no je mozny ze by LG si vyvinulo neco jinyho, nechame se prekvapit. kdyz uz jsou projektory v mobilech – japonsky vyrobci tak uvidime co bude dal.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim