reklama

WIPI – pevné linky vrací úder

WIPI – pevné linky vrací úder
2012-09-23T12:26:46+02:00
• 13. 5. 2010
1

Mnozí z Vás určitě byli vlastníkem jakési krabice s názvem pevná linka. S vývojem mobilních telefonů se však čím dál více od pevných linek vzdalujeme, protože krom toho, že umí volat, nám nic jiného nenabídnou. Designér Bon-Seop však přišel se zajímavým konceptem pevné linky, která by mohla ještě dát pevným linkám šanci.

Koncept této moderní pevné linky nese název WIPI. WIPI se kromě nádherného vzhledu může pyšnit také nadstandardními funkcemi.

Na přední straně této moderní pevné linky nalezneme dva displeje. Ten větší displej, slouží pro přehrávání videa a video chatování. Na tom menším pak můžeme zjistit aktuální datum a čas.

Kromě dvou displejů zde nesmí chybět také tlačítka pro vytáčení hovoru, i když v plánu je i dotekové ovládání. Pokud se na tento telefon podíváme ze zadu, tak zde nechybí USB konektor, ethernet konektor pro internetové připojení a také napájecí konektor.

Tak co, dáte ještě pevným linkám šanci?

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Jinde možná.. ale v čechách? Když na takovou službu monopolní moloch napálí paušál že majitelům půjdou oči šejdrem?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim