Vivo do nové série X500 zařadí tři zástupce

Vivo do nové série X500 zařadí tři zástupce

Vivo X300 Pro | Zdroj: Vivo

Čínská firma Vivo s vypětím všech sil pracuje na uvedení zbrusu nové generace řady nesoucí označení X500. Rozsáhlé úniky z posledních dnů či týdnů dávají dohromady první hrubý soupis specifikací u první trojice zástupců. Přitom nejvíce informací o sobě prozrazuje telefon X500 Pro Max. Za něj se ještě postaví model X500 a X500 Pro.

Vrcholné novinky

Základní přírůstek X500 by se měl ukázat s 6,37palcovým LTPO OLED displejem, který dosáhne na 1,5K rozlišení. Pod ním údajně poběží čipset Dimensity 9500 Plus od MediaTeku. Prostřední cestou vyšlou model X500 Pro. Jeho výbava nabídne 6,59palcový LTPS OLED displej s 1,5K rozlišením nebo procesor Dimensity 9600 od stejného dodavatele.

X500 X500 (2)

Vivo X500 – celá série | Zdroj: Gizmochina

Následně se také očekává vylepšený periskopický teleobjektiv a 50MPx objektiv s technologií LOFIC, která přinese podstatně lepší snímky za horších světelných podmínek. Posledním dílkem do skládačky je X500 Pro Max s 6,85palcovým LTPO OLED displejem a vyšším 2K rozlišením. Hardwarovou stránku zastoupí čipová sada Dimensity 9600 Pro.

Vedle hlavního 50MPx objektivu s funkcí LOFIC lze navíc vyhlížet 50MPx ultra-širokoúhlý snímač a 200MPx periskopický teleobjektiv. Tyto novinky mají vyjít během měsíce září. Dále v příštím roce můžeme být svědky představení verze X500s a X500 Ultra s čipem Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro od Qualcommu. Bližší podrobnosti zjistíme v nejbližší možné době.

Zdroje: gizmochina.com, gsmarena.com

OpenAI chystá vlastní AI mobil! 🤯 Reklamy v Google Gemini + AirDrop na Androidu

💡ANKETA: Jaká kapacita úložiště je pro vás u nového telefonu naprosté minimum?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Profilovka

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim