WhatsApp ve své beta verzi testuje snadnější reakce na obrázky a videa

WhatsApp ve své beta verzi testuje snadnější reakce na obrázky a videa
2024-05-08T16:35:10+02:00
• 8. 5. 2024

Zdroj: Dotekamanie.cz

V nejnovější beta verzi aplikace WhatsApp pro systém Android se objevilo nové tlačítko pro rychlé reakcě na prohlížená média. Toto tlačítko umožňuje uživatelům snadněji reagovat na mediální obsah, jako jsou obrázky, videa nebo GIFy.

WhatsApp testuje vylepšený způsob reakci

Po klepnutí na tlačítko se zobrazí šest výchozích rychlých reakcí – emotikonů, avšak je také možné vybrat si reakci ze širší nabídky pomocí tlačítka plus. Tato funkce má potenciál výrazně zjednodušit proces reakce a umožní uživatelům rychleji sdělit své pocity k médiím bez nutnosti opouštět obrazovku prohlížeče médií. I když tato funkce byla zatím zaznamenána pouze u hrstky beta testerů, očekává se, že se brzy objeví u více uživatelů během následujících týdnů. Je možné, že se tato změna odehrává na straně serveru, což vysvětluje, proč ji někteří uživatelé ještě nevidí i přesto, že mají nainstalovanou nejnovější beta verzi aplikace WhatsApp.

WA REPLY BAR REACTION FEATURE ANDROID 1080x2280x

Zdroj: WABetaInfo

Tato aktualizace přichází po nedávném opravení chyby spojené s doručováním videí, kterou uživatelé beta verze aplikace WhatsApp zpozorovali na začátku minulého týdne. Vedle toho se aplikace WhatsApp také zaměřila na zlepšení možností komunikace ve skupinách. Umožňuje členům skupiny vytvářet události a reagovat na ně, což usnadňuje organizaci akcí a plánování. Tato funkce přidává další vrstvu interakce do skupinových konverzací a umožňuje uživatelům lepší koordinaci a sdílení informací.

Dále byla zavedena aktualizace, která umožňuje všem členům komunity sdílet své myšlenky v kanálu Oznámení, i když nemají status správce. Tato drobná, ale užitečná změna podporuje efektivnější diskuzi v rámci komunit WhatsApp.

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat