Realme představilo sluchátka Buds Air 6 a Air 6 Pro, nabídnou 50dB ANC, nebo 40 hodin přehrávání

Realme představilo sluchátka Buds Air 6 a Air 6 Pro, nabídnou 50dB ANC, nebo 40 hodin přehrávání
2024-05-08T18:00:16+02:00
• 8. 5. 2024

Zdroj: Gizmochina

Společnost Realme v tichosti představila svá nejnovější sluchátka Realme Buds Air 6 a Air 6 Pro, která nabízejí pokročilé technologie a výkonné funkce pro maximální poslech hudby a hraní her.

Realme představilo nová sluchátka

I když společnost zatím neposkytla informace o ceně nebo dostupnosti těchto sluchátek, můžeme se alespoň podívat na jejich specifikace a vlastnosti.

Realme Buds Air 6

Sluchátka Buds Air 6 jsou vybavena 12,4mm dynamickým měničem, který poskytuje plné basy a čisté a jasné středy a výšky. Mají také „nezávislou bionickou konstrukci zadní dutiny“ pro lepší výkon ve středních a nízkých frekvencích. TWS sluchátka mají certifikaci Hi-Res spolu s LHDC 5.0 pro vysoce věrný zvuk. Nabízí také aktivní potlačení šumu (ANC) až do 50 dB, ultraširokopásmovou redukci šumu a adaptivní redukci šumu na základě okolního prostředí.

Realme Buds Air 6 1200x678x

Zdroj: Gizmochina

Sluchátka jsou vybavena šesti vestavěnými mikrofony s funkcí redukce šumu pomocí AI pro čistší hovory. Baterie nabízí až 40 hodin přehrávání s nabíjecím pouzdrem, zatímco samotná sluchátka vydrží až 6 hodin na jedno nabití v režimu ANC. Rychlonabíjení pouzdra umožňuje 7 hodin přehrávání za pouhých 10 minut nabíjení. Buds Air 6 mají režim nízké latence 55 ms pro hraní her a jsou dostupná v barvách Serenity Green, Titanium Sky Orange a Purple.

Realme Buds Air 6 Pro

Sluchátka Buds Air 6 Pro jsou vybavena koaxiální konstrukcí se dvěma jednotkami s 11mm basovým reproduktorem a 6mm mikroplanárním výškovým reproduktorem. Mají certifikaci Hi-Res a kodek LDAC pro věrný zvuk. Ostatní specifikace sluchátek Buds Air 6 Pro se víceméně shodují s modelem Air 6, včetně 50dB ANC, ultraširokopásmové redukce šumu a adaptivního potlačení šumu. Také sdílejí sestavu šesti mikrofonů s funkcí potlačení šumu pomocí AI při hovorech a režim s nízkou latencí 55 ms.

buds air 6 1398x816x

Zdroj: Gizmochina

Model Pro má vyšší kapacitu baterie, která umožňuje až 7,5 hodiny přehrávání v režimu ANC. Nabíjecí pouzdro poskytuje podobnou dobu přehrávání, tedy 40 hodin, a dokáže rychle nabít sluchátka na 7 hodin přehrávání za pouhým 10 minut nabíjení. Exkluzivně pro model Pro je k dispozici funkce „3D prostorových zvukových efektů“, která zlepšuje zážitek z poslechu tím, že vytváří pohlcující zvukové prostředí.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat