O2 startuje letní akci na datové balíčky mimo EU

O2 startuje letní akci na datové balíčky mimo EU
2024-05-30T11:40:53+02:00
• 30. 5. 2024

Zdroj: DALL E

Blíží se doba dovolených, takže předpokládáme, že se všichni operátoři pochlubí s nějakými speciálními akcemi. O2 startuje jako první a rovnou nabízí datové balíčky mimo EU.

TOP Svět Extra a TOP Svět Extra 5 GB

Nejedná se o nějakou trvalou novinku. O2 se rozhodlo nabídnout dva datové balíčky po dobu od 1. 6. do 30. 9. Konkrétně se nabízí TOP Svět Extra 1 GB a TOP Svět Extra 5 GB, přičemž došlo k rozšíření o země jako Turecko, Egypt a USA. Menší z nich vyjde na 299 Kč a platí 30 dnů. Druhý stojí 399 Kč a také platí 30 dnů. Data jako taková se nepřesouvají, takže po uplynutí doby se vypnou.

„Na základě mnoha rozhovorů se zákazníky a díky jejich zpětné vazbě přicházíme s revolučními datovými balíčky mimo EU. Mobilní data a jejich bezpečnost jsou na cestách důležitá – ať už chcete využívat mapy, vyhledávat dopravní spojení či ubytování, nebo ze zahraničí ovládat svůj bankovní účet a potvrzovat platby, bez mobilních aplikací se už téměř neobejdete. Proto je využívání dat na cestách stále více nevyhnutelné a jejich dostupnost zvyšuje našim zákazníkům komfort a bezstarostnost. Data si tak budou moc zákazníci užívat i během svých dalekých cest, a to bez obav z vysokých účtů. V aplikaci Moje O2 uvidí spotřebu a platnost balíčků a v případě potřeby si další balíček kdykoliv snadno a rychle dokoupí,“ říká ředitelka segmentu mobilních služeb společnosti O2 Silvia Cieslarová.

Sice se jedná o zajímavou novinku, ale je zde také alternativa v podobě pořízení speciální datové eSIM. O jedné takové službě Airalo jsme vás nedávno informovali, přičemž se nabízí vždy několik tarifů pro konkrétní zemi. Navíc se nabízí i kratší časové úseky za nižší ceny.

a225983 1200x600x

Zdroj: O2

Balíčky jde využívat v následujících zemích: Albánie, Andorra, Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bali (Indonésie), Bělorusko, Bolívie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Černá Hora, Čína, Egypt, Ekvádor, Faerské ostrovy, Filipíny, Grónsko, Gruzie, Guatemala, Guernsey (UK Channel Islands), Hawai (USA), Honduras, Hong Kong, Chile, Indie, Indonésie, Izrael, Japonsko, Jersey ( UK Channel Islands), Jižní Afrika, Jižní Korea, Kambodža, Kanada, Kolumbie, Kosovo, Kostarika, Malajsie, Mexiko, Moldavsko, Monako, Mongolsko, Nikaragua, Nový Zéland, Ostrov Man (UK Channel Islands), Panama, Paraguay, Peru, Portoriko, Salvador, Severní Makedonie, Singapur, Spojené arabské emiráty, Spojené státy americké (USA), Srbsko, Srí Lanka, Švýcarsko, Thajsko, Turecko, Uruguay, Vietnam.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat