SCDkey Valentýnský výprodej se slevou až 91 %! Kupte si Windows 10 za pouhých 380 Kč komerční článek

SCDkey Valentýnský výprodej se slevou až 91 %! Kupte si Windows 10 za pouhých 380 Kč [komerční článek]
2024-02-22T07:00:14+02:00
• 22. 2. 2024

Webová stránka Scdkey.com nabízí slevu 25 % na klíče k produktům Microsoft v rámci vánoční akce. Tato sleva se vztahuje na klíče k Windows 10, Windows 11 a Microsoft Office 2019, s ještě nižšími cenami pro kombinace těchto produktů. Pokud chcete využít této slevy, použijte kód DT25 na webových stránkách Scdkey. Navštivte také webové stránky obchodu scdkey.com, kde naleznete mnoho dalších klíčů z různých softwarů pro váš počítač, například klíč pro Windows 11 za výhodnou cenu.

Slevy na Windows 10 a MS Office při láskyplném valentýnském výprodeji

Během slevové akce si můžete pořídit operační systém Windows 11 Pro za skvělou cenu 527 Kč nebo starší Windows 10 ve verzi Pro za neuvěřitelných 380 Kč. Valentýnská nabídka licenčních klíčů za bezkonkurenční ceny je k dispozici pouze v internetovém obchodě Scdkey.com. Pokud se nezajímáte o produkty Microsoft, můžete si také koupit řadu her a počítačového příslušenství, jako jsou myši a mechanické klávesnice.

Valentýn přináší neuvěřitelné ceny se slevovým kupónem DT25

scdkey

Scdkey je obchod s výbornou reputací, kde se můžete spolehnout na bezpečný nákup a rychlé řešení případných problémů. Těšit se můžete na rychlé dodání a profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Projděte si jejich stránky a prozkoumejte širokou nabídku produktů, ze které si jistě vyberete to pravé. Nezapomeňte využít slevový kód DT25 a ušetřete ještě více! Akce je časově omezená a produkty se mohou rychle vyprodat, proto neváhejte a nakupujte co nejdříve.

scdkey

Scdkey se striktně drží legálních postupů a nabízí pouze originální licenční klíče přímo od Microsoftu. Žádné šedé zóny, žádné pochybné praktiky. Na rozdíl od nelegálních prodejců, kteří lákají na nízké ceny okolo 200 Kč, Scdkey dbá na kvalitu a transparentnost. Za cenu okolo 400–500 Kč si u nich pořídíte klíč s jistotou, že bude fungovat bezchybně a dlouhodobě. Nemusíte se tak obávat rizika nefunkčnosti či krátkodobé aktivace, které s sebou nelegální klíče nesou. Scdkey je důvěryhodný partner s čistými praktikami, na který se můžete spolehnout.

Pro získání slevy 25 % je potřeba v košíku zadat kupón DT25.

V obchodě Scdkey nejsou účtovány žádné skryté poplatky za zboží ani za platbu. Kromě toho si můžete zakoupit poukázky na herní konzole PlayStation, kupóny do iTunes, Steam, Origin, PlayStation nebo Uplay, nebo antivirové programy ve slevě.

scdkey

Pokud vás tato nabídka zaujala, pak neváhejte a objednávejte, akce s 25% slevou trvá do konce roku, pro slevu použijte kód DT25. Nakupování u Scdkey je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s aktivačními klíči zvoleného produktu – a nebudete čekat dlouho! Za pár minut je aktivační kód ve vaší e-mailové schránce a můžete jej na počítači rovnou aktivovat. V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis service@scdkey.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete. Navíc je podpora dostupná 24/7, komfort je při nákupu je zaručen.

scdkey

Jak aktivovat licenční klíče?

Po zaplacení obdrží kupující na e-mail uvedený při registraci produktový klíč OEM, který lze aktivovat přímo v samotném systému Windows 10 v další části – „Start“ → „Nastavení“ → „Systém“ → „O programu“ → „Změnit klíč produktu“ (v této nabídce je třeba zadat obdržený klíč OEM).

Keysbuff

Po aktivaci OEM klíče se v sekci Aktivace zobrazí následující zpráva: „Systém Windows je aktivován pomocí digitální licence propojené s vaším účtem Microsoft.“ Upozorňujeme, že aktivovaný klíč Windows 10 je vázán na základní desku počítače. Pokud počítač vyměníte, budete muset pro další použití klíče kontaktovat podporu společnosti Microsoft.

Aktivace sady Office je snadný a intuitivní proces. Stačí navštívit oficiální stránku produktu, která se snadno najde vyhledáváním na internetu. Na stránce se přihlásíte pomocí svého účtu Microsoft, případně si ho jednoduše vytvoříte. Do speciálního pole zadáte produktový klíč, který obdržíte po zaplacení. Následně zvolíte preferovaný region a jazyk a kliknete na tlačítko „Další“. Tímto krokem je aktivace hotová. Pokud máte Office již nainstalovaný, změny se projeví automaticky. Produktový klíč naleznete v e-mailu s potvrzením objednávky. V případě jakýchkoli potíží neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu, která vám ráda pomůže. Užijte si práci s Office bez zbytečných komplikací!

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat