reklama

Honor už v lednu přinese model Magic 6 Pro

Honor už v lednu přinese model Magic 6 Pro
2023-12-06T11:40:59+01:00
• 6. 12. 2023

Zdroj: Honor

Úvodního zástupce modelové řady Magic 6 známe sotva pár desítek hodin a společnost Honor na stole pomalu dokončuje další přírůstek právě do této série. Ten by konkrétně měl nést název Magic 6 Pro. Podle nejnovějších zpráv se dnešní úlovek stane prvním telefonem z dílny čínského výrobce, který poznáme v novém roce 2024.

Nejlepší hned ze startu

Nejvyšší varianta s přídomkem Pro má nabídnout čelní panel založený na OLED technologii dosahující na 2K rozlišení. O velkou pozornost si mimo jiné řekne dvojitá selfie kamerka, chytrá upozornění přes tzv. Smart Island a různé senzory, které kupříkladu přinesou ovládání gesty nebo vylepšené odemykání obličejem.

Hardwarová část zatím prozrazuje jen aktuální čipovou sadu Snapdragon 8 Gen 3 od Qualcommu. Ovšem k procesoru bude údajně napojen také samostatný grafický a bezpečnostní čip. Po stránce designového zpracování bychom mohli vyhlížet speciální nanokeramické sklo či zvýšenou odolnost v rámci certifikace IP68.

Honor Magic 6 1200x675x

Jeden z modelů ze série Magic 6 | Zdroj: Gizmochina

Mezi ostatní specifikace lze zařadit podporu satelitní komunikace, hlavní 50MPx fotoaparát OmniVision OV50K a technologii rychlého nabíjení přesahující výkon 60 wattů. Uživatelským prostředím doprovodí rozhraní Magic OS 8.0 postavené na Androidu 14. Firma Honor přejde doma k oznámení během ledna 2024, přičemž celosvětový trh se novinky dočká nejpozději ve 2. čtvrtletí 2024.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat