reklama

Google uvedl aplikaci Magnifier, softwarovou lupu pro váš Pixel telefon

Google uvedl aplikaci Magnifier, softwarovou lupu pro váš Pixel telefon
2023-10-08T13:35:51+01:00
• 8. 10. 2023

Zdroj: Phone Arena

Google uvedl v obchodě Play novou aplikaci Magnifier – Lupa. Jak už název aplikace napovídá, aplikace slouží jako nástroj usnadnění pro zvětšení nejen textu, ale všemožných předmětů a objektů. Aplikace je dostupná v obchodě Play pouze pro telefony Pixel.

Nová aplikace Mignifier od Googlu

Aplikace je užitečná například pro zvětšení malého textu, což se může hodit například tehdy, pokud si chceme zjistit sériové číslo na produktu, nebo malý popis na obalu produktu. Aplikace dokáže přiblížit i vzdálený text, který je na dálku špatně čitelných, poslouží tedy i jako dalekohled. Přiblížený text pak dokáže opatřit filtrem pro jeho zvýraznění.

magnifier 1 1972x1162x

Zdroj: Google Play

Google u aplikace na Google Play uvádí: Pomocí fotoaparátu můžete zvětšit malý text, zobrazit detaily objektu nebo přiblížit vzdálený text, jako jsou pouliční značky nebo jídelní lístky restaurací za obslužným pultem. Použijte vizuální efekty, abyste zviditelnili text s nízkým kontrastem. V prostředí se slabým osvětlením se jas upravuje automaticky. Můžete také pořizovat fotografie a přibližovat tolik, kolik potřebujete.

Aplikace je bohužel kompatibilní pouze s telefony Pixel. Požadavek na instalaci je mít telefon Pixel 5 a novější. Co je poněkud nešťastné, je, že aplikace zatím není kompatibilní například se zařízeními Pixel Fold a Pixel Tablet. To je škoda, ale mělo by to být pravděpodobně brzy vyřešeno.

logo-app Magnifier Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat