reklama

Anker láká na světově nejpřenosnější reproduktor Motion X500

Anker láká na světově nejpřenosnější reproduktor Motion X500
2023-10-30T09:45:00+01:00
• 30. 10. 2023

Zdroj: Soundcore

Firma Anker spouští systém předobjednávek u nového reproduktoru, který vypouští pod vlastněnou značkou Soundcore. Ještě více než týden můžete získat zařízení s názvem Motion X500 za zaváděcí cenu, přičemž je prezentováno jako světově nejpřenosnější reproduktor s prostorovým zvukem. Dnešní zástupce oproti dřívějšímu modelu Mation X600 si opravdu vysloužil jen minimum rozdílných vlastností.

Zaděláno na úspěch

Tříkanálový zvuk se stará o kvalitní prostorový poslech, kterému také přispívá certifikace Hi-Res Audio Wireless nebo podporovaná technologie LDAC. Maximální frekvenční rozsah činí 40 kHz a celkový výkon u zvukového výstupu činí 40 Wattů. Pohodlné přenášení zajišťuje praktické madlo pevně připojené ke konstrukci.

anker soundcore motion x500 2 1834x1046x

Zdroj: Soundcore

Jeden reproduktor směřující nahoru doplňuje ambientní osvětlení a dokola jej ještě obklopují ovládací tlačítka. Velikost článku baterie není zatím známa, ale výrobce slibuje 12hodinovou výdrž. Získaná certifikace IPX7 dokonce chrání reproduktor při ponoření do 1 metru vody na 30 minut. Přes doprovodnou aplikaci lze vzdáleně ovládat reproduktor a třeba i nastavovat ekvalizér.

Prodej za zvýhodněnou cenu 130 dolarů běží do 8. listopadu, kdy následně stoupne cena k hranici 170 dolarů (tj. cca 3 964 Kč). Závěrem jsou připraveny tři verze barev – černá, modrá, růžová.

Zdroje: gizmochina.com, us.soundcore.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat