reklama

T-Mobile má akci na datové balíčky

T-Mobile má akci na datové balíčky
2023-09-01T11:30:18+02:00
• 1. 9. 2023

Zdroj: T-Mobile

1

Se začátkem školního roku i mobilní operátoři představují speciální akce. O2 se pochlubilo možností nákupu druhého zařízení za 1 Kč, zatímco T-Mobile jde trochu jinou cestou. Jako první uvádí zlevněné datové balíčky, ale není jisté, jestli se nedočkáme ještě nějaké akce.

Lepší cena datových balíčku

T-Mobile má v tuto chvíli ve skutečnosti dvě akce. Jedna běží nějakou dobu, ale nijak o ní ve velkém neinformoval. Jde o slevu na balíček nesoucí název Neomezený internet na víkend. V podstatě nyní je poslední možnost ho využít. Místo původních 149 Kč zaplatíte 99 Kč. Nemá nastavené automatické obnovení, takže po tomto víkendu se nemusíte obávat, že se vám znovu aktivuje.

Nová akce je ale na datový balíček Internet na 180 dní. O něm jsme vás nedávno informovali s tím, že ve speciálních akcích bude mít nižší cenu. Což se nyní potvrzuje a nabízí se za 699 Kč. V tomto případě si předplatíte 24 GB FUP, ale každý měsíc budete mít k dispozici 4 GB. Cena za 1 GB je tedy při této slevové akci 29,13 Kč.

Screenshot (55) 590x632x

Zdroj: T-Mobile

Tato neohlášená speciální akce je platná do 30. září. Je pravděpodobné, že se bude objevovat častěji. Je ale zajímavé, že na původní verzi balíčku na rok T-Mobile neudělal podobnou akci. Zde je cena stále nastavena na 1398 Kč.

Zdroj: twitter.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Daniel Čermák

VIP 2. 9. 2023, 8:43

4GB v dnešní době za 700? Ano, vychází to na nějakých 116,50 měsíčně (tu zmínku 24GB vidím spíš aby se chytil někdo kdo si to nepřečte celé) ale i tak je to výsměch. Za tuhle cenu by měl být limit někde úplně jinde. 4GB byly dostačující někdy před 15 lety a já nevidím důvod proč bych se měl přizpůsobovat operátorovi. Za 600 mám u ČEZ mobile neomezené volání, SMS a internet (i když ten jede nějakých 5MB/s (Kaktus a jeho neřešto má po vyčerpání dat 2MB/s)) ale stránky se načítají rychle a přehraju bez sekání i videa v HD kvalitě (YouTube, Netflix,…) a při kontrole mám spotřebu dat nějakých 16GB měsíčně.

Navíc ta cenu 26 korun za GB mluví za vše. To bych zkousl možná někde na dovolené mimo EU. Jinak by to mělo být maximálně 5 korun ale když vidím ty žalostné ceny u dokupu dat tak se vlastně ani nedivím.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat